Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Монтаж теплових насосів


Установка наземного теплового насоса є відносно не простою справою, оскільки системи теплових насосів  спеціально призначені для встановлення підрядниками навчання фахівців. Наші грамотні будівельники та сантехніки служби з ремонту Fix-Man нададуть не посильну допомогу в їхній установці.

Ключ до гарної установки теплового насоса - прикладне проектування воно здійснюється на початкових етапах будь-якого проекту.

Мета монтажу


Важливо заздалегідь знати, що ви хочете отримати від теплового насоса. Деякі загальні причини, через які люди переходять на теплові насоси, - це економія коштів, комфорт, зниження впливу на навколишнє середовище, зручність та естетика. Обов'язково поділіться своїми цілями з установником. Також корисно знати, чи буде тепловий насос єдиною системою опалення, основною системою або додатковою системою.

Бюджет

Основними факторами, що впливають на вартість теплових насосів, є кількість встановлених внутрішніх блоків та складність установки. Витрати можуть бути зменшені шляхом максимізації простору, що нагріває та охолоджує кожен внутрішній блок, а також шляхом вибору місць, у які легко отримати доступ монтажникам.

Розташування внутрішнього блоку


Нагрівання підвищується - хоча внутрішній блок може відводити деяку кількість тепла вище. Аналогічно холодне повітря з блоку першого поверху в режимі кондиціювання повітря не охолоджуватиме інші поверхи над ним. Потік повітря важко передбачити, і кожен будинок відрізняється. Загалом, відкриті простори зазвичай легко нагрівати та охолоджувати від одного внутрішнього блоку, тоді як тепло може пройти через дверний отвір. Крім того, приміщення з дверима, які зазвичай зачинені, не користуватиметься тепловим насосом, розташованим поза приміщенням.

монтаж теплового насоса киев

Взаємодія з існуючими термостатами може бути складною. Якщо існуючий термостат (наприклад, для котла) опиниться в приміщенні, що обігрівається тепловим насосом, цей термостат котла ніколи не опуститься нижче свого заданого значення, і ніколи не буде запитувати тепло. В результаті інші області, що обслуговуються тією ж зоною (наприклад, спальні, що обслуговуються котлом, але не тепловим насосом), можуть стати холоднішими, ніж хотілося б. Якщо ви не додаєте кілька теплових насосів для покриття всієї зони котла, розгляньте можливість переміщення термостата котла в іншу частину зони  під час встановлення теплового насоса.

Типи внутрішніх блоків


Існує чотири типи внутрішніх блоків:

  • Настінні блоки на сьогоднішній день є найпопулярнішими. Вони найбільш ефективні і оскільки вони встановлені високо на стіні, вони можуть нагрівати або охолоджувати велику площу. Тим не менш, вони також є найпомітнішими.

  • Підлогові блоки монтуються на стіні вниз по підлозі. Вони менш помітні, але не такі ефективні, і їх повітряний потік може бути утруднений меблями.

  • Стельові касети монтуються над стелею і видно тільки їхні вентиляційні отвори. Вони майже невидимі, але менш ефективні і можуть не мати можливості розподіляти тепле та холодне повітря навіть до настінного блоку. Вони зазвичай встановлюються на мансардних поверхах або над підвісними стелями.
монтаж теплового насоса
  • Внутрішні блоки «без повітроводів » - це стельові касети, що з'єднують приміщення. Найбільш поширена конфігурація - це вентиляційний отвір у стелі передпокою, який забирає повітря, і 2-3 стельові вентиляційні отвори, які подають тепле та холодне повітря в сусідні приміщення.


Розташування зовнішніх блоків теплових насосів


Естетика - це міркування дуже особисте, але важливе. Може знадобитися деякий час, щоб звикнути до теплового насоса, особливо спочатку. Ретельне планування може мінімізувати візуальний вплив зовнішнього блоку.


Безперешкодний повітряний потік 
- хоча з естетичних міркувань привабливо ставити пристрої у важкодоступні місця, важливо пам'ятати, що вони нагріваються та охолоджуються залежно від зовнішнього повітря. Чим більший у них доступ, тим краще вони працюватимуть. Уникайте чагарників, місць, схильних до кучугур, і споруд, які можуть блокувати потік повітря.


Перешкоди для дверей, вікон, проходів. Краще уникати установки зовнішнього блоку там, де це може стати на заваді роботі дверей або вікна. Крім того, зовнішні блоки виділяють воду при розморожуванні взимку, що може призвести до утворення крижаних плям. Не забудьте вибрати місце, де це не буде проблемою.

Отримайте максимум від свого теплового насоса
у службу з ремонту Fix-Man, а також рекомендації щодо встановлення, порівняйте витрати на опалення, отримайте відповіді на ваші запитання.


Приклади встановлення та монтажу теплових насосів

установка тепловых насосов
установка тепловых насосов киев
установка тепловых насосов киев
монтаж тепловых насосов киев

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки