Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Установка газових котлів у Києві

Газовий котел домінує на ринку опалення через його численні переваги. По-перше, через його легшу подачу через газову мережу, потім через останні моделі, які є більш ефективними та економічнішими. Служба з ремонту Fix-Man проводить монтаж та встановлення будь-яких газових котлів. Газовий котел також є привабливим варіантом з точки зору ціни, будь то для початкових інвестицій або споживання.

Газ користується найбільшою популярністю серед палив для опалювальних котлів. Особливо для встановлення котла в квартирі або в приватному будинку, який має відкритий доступ до газових комунікацій. Встановлення газових котлів – робота високого рівня складності.

 

Встановлення котлів, експлуатація яких відбувається на природному газі, просто підключаються до централізованого газопостачання. В даний час існує безліч різноманітних марок і моделей газових котлів, у тому числі і відомих постачальників газового виду обладнання на ринку будматеріалів.

Під час монтажу або встановлення газового котла потрібно дотримуватися наступних вимог:

 • У котельні повинен бути постійний приплив кисню;
 • Встановлення котла між стінами або впритул до стіни - забороняється;
 • Відстань до стін повинна бути більше 30-50 см;
 • Вільний прохід до котла при його використанні;
 • Потрібно обладнати приміщення котельні особливою автоматикою, з можливістю перекривати газ.

 

Природний газ або пропан

монтаж газовых котлов котлов

Якщо ви у місті. Подача газу здійснюється за рахунок підключення до газової мережі міста. В цьому випадку не потрібно вибирати пропан, оскільки останній поставляється в резервуарі, що трохи ускладнює спосіб зберігання. Крім того, газовий котел доступніший, ніж пропановий газовий котел.

Якщо ви за містом. Пропан, також відомий як LPG, є більш зручним для ізольованих будинків. Підключення до міської газової мережі неможливе або складне, якщо ви не поряд. Пропан дещо екологічніший, ніж природний газ, але вартість установки газового котла завищена за рахунок встановлення зовнішнього резервуара для зберігання, а також системи загального постачання.

Швидкість нагрівання та рівень забруднення обох типів котлів приблизно однакові.

Головні фактори під час встановлення газового котла

 • Ізоляції: Якщо вам потрібно поліпшити тепловий комфорт вашого будинку, розглянути до ізоляції. Погано ізольований будинок спричиняє великі втрати тепла. Несподівано ваш майстер призначить високопродуктивний пристрій, який збільшить вартість газового котла. На додаток до високих початкових інвестицій, ваш рахунок за газ вибухне!

 • Об'єм опалюваної більш опалювальної площі, тим більше встановлення котла буде потужним. Більш потужні газові котли коштують дорожче. Прийнятна потужність газового котла становить від 30 до 35 кВт. Крім того, сума, що підлягає виплаті, є досить високою.

 • У зв'язаних об'єктів: майстер повинен виконувати важку роботу з'єднання, якщо ваш котел працює як опалення, гаряча вода і приготування їжі. Зробіть невелике моделювання котирування встановлення котла з підключенням, щоб оцінити ваші супутні витрати.
монтаж газовых котлов

Види газових котлів за обраною технологією


Газовий котел, природний або пропановий, випускається в декількох моделях.

Класичний газовий котел

Це газовий котел за промовчанням продається в магазинах. Він працює зі звичайним балоном, який нагріває воду, перш ніж розподілити її у системах опалення будинку.

Конденсаційний газовий котел

Цей пристрій використовує водяну пару для попереднього нагрівання води, що надходить з радіаторів, що дозволяє економити енергію (від 20 до 30%). Це пов'язано з підігрівом підлоги та радіаторів.

Низкотемпературний газовий котел  

Як випливає з назви, низькотемпературний котел нагріває рідину радіатора при низькій температурі 45°C. Цей пристрій дозволяє економити енергію від 25 до 40%. Низькотемпературний котел рекомендується лише для невеликих будинків. Він сумісний лише з м'якими радіаторами та спеціальними низькотемпературними підлогами з підігрівом.


Когенераційний газовий котел 

На додаток до виробництва тепла, цей газовий котел виробляє електрику. Ця модель найбільше підходить для великих будівель з високим енергоспоживанням. Когенераційний котел забезпечує економію енергії від 50 до 80%.

Гібридний газовий котел

Газовий котел можна підключити до електричного теплового насоса. У цьому випадку електричний тепловий насос забезпечуватиме основні потреби будинку. Газовий котел буде служити лише як підтримка.

Установка газовых котлов в Киеве

Що слід врахувати при заміні старого котла на новий

 • Вивчіть свої звички споживання. Не заміняйте котел газовим котлом з низьким споживанням понад цю кількість.

 • Змоделюйте амортизацію первісної вартості порівняно із заощадженою енергією. Це, головним чином, стосується когенераційних котлів, але також може застосовуватися для конденсаційного котла та гібридного котла. Якщо він не може зробити еквівалентну економію енергії з роками, то початкова ціна не амортизуватиметься.
 • Оцініть розмір установки. Заміна звичайного газового котла на низькотемпературний казан означає заміну ваших радіаторів і, при необхідності, вашої теплої підлоги. Це обійдеться вам значно дорожче, ніж ви очікували, і ця економія енергії може не в змозі поглинути. Низькотемпературні казани рекомендуються тільки для будівництва або повного ремонту. Ці котли також не опалюють більших обсягів, а застосовуються тільки для невеликих квартир.

 • Зміцнити ізоляцію за потреби. Покращена ізоляція вашого будинку допоможе вам заощадити на опаленні. Низькоенергетичний котел завжди повинен супроводжуватись гарною ізоляцією, інакше буде більше втрат, ніж прибутки.
монтаж газовых котлов в Киеве
 • Подумайте про обслуговування вашого котла під час моделювання економії енергії. Деякі моделі важчі в обслуговуванні, ніж інші. Перевірте щорічні витрати на обслуговування, які включає ваша нова установка.


Правильно підібраний котел заощадить ваші витрати. Служба з ремонту Fix-Man проводить монтаж та встановлення будь-яких газових котлів. А також надає наступне сервісне обслуговування.

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки