Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт газового котла в місті Бориспіль

Однією з переваг газового опалення є висока автоматизація процесу згоряння. Достатньо встановити бажану температуру на контролері, встановленому, наприклад, у вітальні. Решту роблять пристрої, якими обладнано казан. Завдяки їм, наприклад, автоматично виконується функція відключення котла у разі втрати потреби в теплі або його активація у випадку, якщо температура в приміщенні нижча від значення, встановленого на контролері. Також можливе регулювання погоди, а також контроль часу, що дозволяє знизити інтенсивність обігріву в нічний час або за відсутності мешканців будинку. Але коли пристрій не справно під загрозою стає весь наш комфорт у будинку. Служба ремонту Fix-Man виконує ремонт та введення в експлуатацію газових котлів - Ірпінь.

Типи газових котлів

Газові котли являють собою стоячі або підвісні пристрої з високим ККД (88% - 107%) і виконують різні функції. Завдяки функціям, які може виконувати газовий котел центрального опалення, ми маємо вибір однофункціональних або двофункціональних котлів. Одно- та двофункціональні котли бувають різних технічних рішень:

Ремонт газовах хотлов
  • Котли з відкритою або закритою камерою згоряння (так звані «турбо»);
  • Котли з атмосферними або доменними пальниками;
  • Котли з пілотним пальником («свічкою») або електронним запалюванням,
  • конденсаційні котли.

Котли із закритою камерою згоряння та їх монтаж

У котлах цього типу повітря, необхідне для спалювання газу, береться безпосередньо зовні будівлі, і в той же час димовий газ викидається безпосередньо за межі будівлі. Найчастіше це робиться через два концентрично змонтовані повітроводи. Весь процес спалювання газу ізольований від приміщення, у якому встановлено котел, що значно підвищує безпеку використання. Відведення димових газів може бути здійснене шляхом підключення котла до димоходу або через стіну будівлі безпосередньо зовні.

Сучасні котли мають ряд запобіжних заходів для захисту, серед іншого перед витоком газу в приміщення у разі неправильної роботи (втрата тиску), надмірне підвищення температури або тиску води, втрата тяги у димарі (зворотний потік вихлопних газів у приміщення). У таких аварійних ситуаціях подача газу в котел припиняється і пристрій відключається. Звичайно, це не звільняє користувача від дотримання правил безпечної експлуатації пристрою. Правильне використання котла та періодичні перевірки, що проводяться службою з ремонту Fix-Man, гарантують надійну та безпечну роботу котла.

Умовами місця встановлення газового котла

Детальні умови для приміщень із встановленими газовими приладами викладені в технічних та будівельних положеннях.

Котел може бути розташований як у підвалі, на верхньому поверсі, так і в іншій точці будинку, наприклад, на нежитловій кухні, за умови дотримання умов, що стосуються його висоти, обсягу, вентиляції та відведення димових газів. При встановленні котла на верхньому поверсі відпадає необхідність прокладати димар та вентиляційні канали по всій висоті будівлі. Приміщення, в якому встановлено газовий котел центрального опалення, має бути сухим, чистим, без хімічних випарів. Його кількість повинна бути не менше 2,2 м (у старих житлових та господарських спорудах дозволяється встановлювати газові опалювальні котли в технічних приміщеннях заввишки не менше 1,9 м). Об'єм приміщення повинен відповідати вимогам, які випливають із потреб котла в потужності та вентиляції. У приміщенні повинні бути окремі та відповідні канали поперечного перерізу: димові гази та вентиляція (витяжні грати якомога ближче до стелі) та постійна подача повітря (припливні грати), що забезпечує правильне згоряння газу в котлі. Вентиляційні та припливні грати не повинні бути закриті.

Ремонт газовах хотлов

Газовий котел є важливим елементом комфорту в нашому будинку. Будь-яка його несправність є несподіванкою і великим дискомфортом. Служба з ремонту Fix-Man виконує ремонт та введення в експлуатацію газових котлів у Борисполі та Бориспільському районі. Дзвоніть нам.

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки