Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт котла Нова Флорида в місті Київ


Поломка котла Нова Флорида при всій якості перевіреного часом бренду може викликати чималий шквал негативу. Це холод у будинку та маса незручностей у повсякденному побуті, і закономірно виникає питання – що робити і куди звертатися? Майстри служби з ремонту Fix-Man допоможуть розібратися в причинах несправності, дізнатися, що обіцяє той чи інший код помилки і, відповідно, як вчинити.

Несправності котла Nova Florida


Фахівці служби з ремонту Fix-Man нерідко у своїй роботі з газовим обладнанням і зокрема з котлами Нова Флорида стикаються з рядом найчастіших поломок. І до таких можна віднести такі.
  • Після коротко роботи котел тухне - напруга в мережі не відповідає нормі. Відповідно майстер проведе перевірку напруги на виході/вході. Крім цього, перевіряють і рівень тиску – якщо він різко падає, відповідно казан не гріє. Тут вже проблема криється в поломці гідроблоку, засміці трубок розширювального бачка - її просто розбирають і чистять, або змінюють сам гідроблок.
Ремонт котла в киеве
  • Якщо постійно горить 1-й зелений індикатор і його неможливо відключити - проблема прихована в поломці регулятора, датчика температур, або керуюче плати. Усі деталі підлягають діагностиці та заміні.
  • Погано нагрівається вода і при цьому тиск зростає - проблема криється в поломці 3-хходового клапана, або забитий сам теплообмінник. Проводять діагностику та очищення системи.

Нерідко власники котлів Nova Florida можуть зіткнутися з блокуванням системи. Які причини призводять до цього? Наші майстри кажуть – система блокує роботу котла під час створення негативних передумов для роботи.

Якщо блокується пальник - світлодіодний другий індикатор буде горіти червоним. І якщо трапилася подібна проблема – треба в першочерговому порядку перевірити, а чи відкритий вентиль подачі газу трубопроводом, є Ліон зовсім у магістралі.
  • Далі якщо він таки є і вентиль відкритий - грілку треба розблокувати, повернувши регулятор у положення на 2-3 сек., але якщо це не допомогло, то викликайте майстра. Коли блокування грілки в котлі проходить занадто часто - варто звернутися до майстрів з проведення технічного обслуговування.
  • Блокування котла при перегріві – відповідно при підвищенні межі температур система блокує роботу котла, горітиме відповідний світлодіодний сигнал червоним.
  • При недостатньому тиску в системі також відбувається блокування. Так робота котла Nova Florida буде припинена через спрацювання захисного реле тиску, на це вказуватиме відповідне миготіння індикатора жовтим кольором. Головне пам'ятати – тиск у системі в холодному стані має фіксуватися на рівні 1-1.3 бар, якщо не вистачає – можна підживити тиск, просто підкрутивши кран підживлення. Якщо стоїть питання відновлення рівня тиску – треба відкрити кран підживлення системи, повернувши його проти руху годинникової стрілки, утримувати до рівня тиску до 1-1.3 бар. Закриваєте кран, обертаючи за годинниковою стрілкою. Коли сам процес підживлення завершено – кран варто закрити до упору. Якщо не закривати його до кінця – тиск у системі поступово зростатиме, відповідно в котлі спрацьовуватимуть запобіжники, із системи може витікати вода.
  • Блокування системи у разі збою в роботі системи димоходу та подачі повітря. При виникненні підозри на цю поломку - засмічення димоходу, системи подачі повітря система котла блокуватиме його роботу. І на казані світлодіодний індикатор може сигналізувати про це жовтим. Відповідно, як димар, так і система подачі повітря просто прочищається.
Нерідко майстри фіксують і блокування системи котла через поломку датчиків температур – на таку поломку вказуватимуть індикатори, які горять тим чи іншим кольором.
  • жовтим і червоним – якщо вийшов з ладу датчики температур контуру опалення.
  • червоний та зелений – якщо має місце поломка датчика температур контуру ГВП.

У будь-якому випадку, з якою б поломкою або несправністю газового котла ви не зіткнулися - не варто намагатися усунути її власними силами. І все тому, що ви маєте справу із газовим обладнанням. Найменший витік газу або іскра, інша поломка можуть стати причиною серйозних трагедій.

Виклик фахівця з котлів

Окрім ремонту та налаштування, представлена ​​техніка вимагає і відповідного догляду. Саме своєчасне технічне обслуговування, прочищення димоходу та інші роботи, які проводяться професіоналом, допоможуть продовжити термін служби обладнання, без неприємних поломок. Всі ці правила є актуальними для всього технічного ряду, незалежно від того, дорога модель чи ні.

Ремонт котла в киеве

На всі виконані роботи наші фахівці дають гарантію - тут терміни можуть відрізнятися в залежності від того, що саме було проведено, які деталі поміняні. Плюс до всього, наші майстри працюють виключно з новими та оригінальними запчастинами, передбаченими самим розробником. Дзвоніть нам!

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки