Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Опалення будинку під ключ


Незалежно від того, чи будуєте ви новий будинок, додаєте його до свого існуючого будинку, або ж ви будуєте компанію, яка шукає авторитетну компанію з монтажу опалення , Fix-Man працюватиме разом з вами для проектування та встановлення найвідповіднішої системи опалення, вентиляції та кондиціювання повітря для вашого нового будинку.

Наш процес


  • Спочатку ми ретельно оглядаємо планування вашого будинку. Вивчаючи всі архітектурні плани та ескізи, ми виконуємо розрахунки навантаження за приміщеннями.

  • Обговоривши ваші варіанти, ми продовжимо роботу над дизайном, створюючи виготовлену на замовлення систему опалення, відповідну за розміром для правильної подачі теплопостачання , а також для необхідної кількості тепла, необхідної для запобігання температурним перепадам по всьому будинку.

У новому будинку встановлення та правильне калібрування системи опалення та охолодження є одним з найважливіших кроків, які необхідно зробити. Без детального, професійного втручання, неправильно підібраної та відкаліброваної системи у вас будуть великі рахунки за електроенергію, регулярний ремонт та рання заміна системи.

отопление дома

Час для встановлення!


Після того, як проект доопрацьований та затверджений, настає час для встановлення системи. Ми завжди працюємо з максимальним професіоналізмом та ретельною увагою до деталей, працюючи в тісному контакті з вами та вашим будівельником з початку та до кінця роботи. Ми також намагаємося підтримувати тісний контакт з іншими будівельниками вашого будинку, оскільки ми прагнемо постачати високу якість.

Як працює котел?


  • Котли нагрівають воду.
  • Вода перетворюється на пару або гарячу воду.
  • Парове тепло передається по трубах в решту будинку і розсіюється через радіатори. Версії з гарячою водою переміщують воду через радіатори плінтуса або системи випромінюючої підлоги, або вони нагрівають повітря через змійовик.
  • Котли працюють на різних джерелах енергії, включаючи природний газ, нафту, електрику та деревину.
отопление дома под ключ

Ефективність та експлуатаційні витрати


Щодо ефективності, котли є одними з найкращих. Вони роблять стільки, скільки можуть за мінімальний можливий час, і деякі котли також пропонують повний контроль над центральним опаленням, приготуванням їжі та гарячою водою, так що ви можете змінити його відповідно до власного стилю життя.

Котли опалення можуть навіть скоротити деякі витрати в будинку, виконуючи завдання, які в іншому випадку коштували б грошей та енергії, такі як: сушіння посуду або миття та зберігання напоїв та їжі в теплі. Через його здатність повільно та ефективно виробляти тепло в кімнаті, вам може навіть не знадобитися радіатор на кухні, який може заощадити вам енергію та гроші.


Монтаж систем опалення

Установка котла з центральним опаленням повинна бути виконана правильно, щоб забезпечити її безпека та правильне підключення. Перед встановленням пристрою ви повинні отримати консультацію у нашого майстра, оскільки вони можуть проконсультувати вас з будь-яких питань, які можуть виникнути, і що вам потрібно для успішної установки.

Приймаючи рішення про купівлю та встановлення нового теплового насоса у вашому будинку, важливо мати кваліфікованого фахівця, такого як Fix-Man, який допоможе вам з вибором та встановленням вашої нової системи. Неправильне встановлення теплового насоса або повітроводів можуть поставити під загрозу продуктивність та ефективність пристрою.

монтаж системы отопления дома

Крім того, наявність блоку неправильного розміру також може поставити під загрозу продуктивність та ефективність. Ми надаємопрофесійні установки теплових насосів, щоб ви могли бути впевнені, що ваше обладнання встановлено безпечно та правильно.

У Fix-Man ми хочемо переконатися, що заміна вашого нового теплового насоса відповідає вашому бюджету та вашим потребам. Нехай наші консультанти з енергетики та комфорту знайдуть правильне рішення для вас та вашого будинку та нададуть вам оцінку.

Без належної оцінки тепловий насос може бути занадто малим для дому і, отже, працювати на зношування, щоб задовольнити потреби свого власника в енергії. З іншого боку, тепловий насос також може бути занадто великим для будинку і занадто швидко досягати заданої температури, що викликає непотрібне зношування пристрою через короткий цикл. Однією з основних переваг використання теплового насоса як джерело нагрівання та охолодження є ефективність установки. Щоб переконатися, що ви повною мірою реалізуєте цю перевагу, попросіть професіонала, такого як Fix-Man, допомогти вам з вибором і встановленням теплового насоса. Звертайтесь!

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки