Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Профілактика газового котла


Ця стаття для того, щоб користувачам газових котлів стало простіше розбиратися у своїй техніці та захищати котел від частих поломок. Всі, хто не знав про важливість проведення профілактики або хто не до кінця знає, що входить до цього комплексу дійств, зможуть отримати багато корисної інформації з цього тексту. Якщо потрібна індивідуальна консультація, звертайтеся за допомогою до сервісу.

 

Як провести профілактику газового котла в Києві?


Так, для деяких не ясно те, що без належного догляду техніка не зможе довгий час працювати без перебоїв. Але це так, за газовим котлом потрібно доглядати і проводити профілактичні роботи, які завдяки яким можна значно збільшити термін служби техніки. Крім того, що профілактика скоротить кількість недешевих ремонтів, також якщо робити все правильно, то можна значно підвищити якість роботи.

Від чого краще таку роботу довіряти професіоналам, які не забудуть врахувати всіх нюансів та особливостей пристрою. А якщо врахувати специфіку газового обладнання, то зовсім непрофесійний підхід людини без досвіду та належного дозволу на проведення ремонту такої техніки може обернутися не найкращим чином на життя та здоров'я цієї людини.

 

Що включає профілактичні роботи?


Профілактика газового котла, а і будь-якого іншого обладнання є цілим комплексом заходів і дій, які повинні виконуватися належним чином і по строгому порядку. Досвідчені фахівці добре знають цей порядок, а також швидко зможуть провести якісну профілактику. Але навіть простому обивателю, у якого в будинку стоїть газовий котел, слід хоча б коротко ознайомитися з цим порядком, щоб краще орієнтуватися під час цього процесу. Профілактика складається з наступних дій:

  • Перш за все слід зробити огляд самого котла та його димаря зовні, на предмет того, щоб не було пошкоджень і димохід був не заблокований.
  • Далі потрібно перевірити головний модуль, щоб він справно працював. Потрібно переключити режими в певному порядку і оглянути зовнішній стан.
  • Проводиться зовнішній огляд з'єднувальних та провідних деталей, щоб їхня цілісність не була порушена. В іншому випадку можна допустити витік газу.
  • За допомогою спеціалізованого діагностичного обладнання здійснюється налаштування мінімального та максимального тиску. Без певних знань цю процедуру зробити неможливо.
  • Огляд фільтрів, якщо потрібне чищення, то воно проводиться, те саме стосується випадку, якщо потрібний фільтр пошкоджений і потрібна заміна. 
  • Оцінка стану запобіжника на клапані. Вкрай важливо, щоб він був порядним, інакше це може призвести до розриву з'єднань та витоку газу.
  • Наступний крок виходить із показників, які отримав спеціаліст, а саме перевірка герметичності, через вентилювання.
  • Перевіряється рівень заповнення та положення ніпеля розширювального бака.
  • Очищається теплообмінник від бруду та сажі. Використовуватись може тільки щітка з м'яким ворсом.
  • Потім перевіряється ізоляція інших панелей, щоб не було ніяких вм'ятин, тріщин та розривів.
  • На закінчення очищаються всі елементи, що залишилися, які цього вимагають.
профилактика газового котла
Варто пам'ятати про те, що людина без відповідних знань та посвідчення, яке дозволяє проводити ремонт, може лише зробити первинний огляд техніки зовнішнього стану техніки. Всі інші перевірки, чищення, і так далі може проводити тільки той, хто навчений та підготовлений. Інакше ризикує стан техніки та безпека людей. Для того, щоб провести профілактику, викликайте майстра, який зможе зробити все швидко і безпечно.

 

Як часто проводиться профілактика?


Для того, щоб газовий котел не ламався і працював без перебоїв, варто проводити профілактику, але крім цього, її потрібно проводити вчасно. Інакше можна допустити використання зламаного обладнання, а це ризик для життя. Так як самий пік використання газових котлів це зимовий та найхолодніший сезон, то фахівці рекомендую проводити профілактику двічі на рік, а саме, до сезону (вересень) і після сезону ( квітень або травень залежить від погодних умов). Виробляти частіше немає особливого змилу, а рідше протипоказано. Перед сезоном проводиться ретельний аналіз та чищення, щоб обладнання було готове до тривалої роботи. А потім проводиться очищення та підготовка техніки в боргу «спячку» і для більш рідкісного використання.

Збільшиться кількість може тільки, є обладнання використовується занадто довго і вже кілька разів серйозно ламалося, а також активно експлуатується весь рік. У подібній ситуації варто змінювати газовий котел, але в ситуаціях, коли цього не можна зробити, варто збільшити кількість профілактик до трьох разів на рік, де третя проводиться посередині між двома іншими або в пік використання не зимового сезону.

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки