Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт газового котла Бош в місті Київ

 

Газові котли Bosch – техніка надійна, проте, як і будь-яка техніка, вона має властивість ламатися. Але оскільки газові котли – це складне обладнання, пов'язане з подачею та спалюванням газу, лагодити його самотужки не варто. Фахівці служби з ремонту Fix-Man розкажуть, які часті поломки трапляються з даною технікою.

Часті несправності опалювального приладу?

Коли варто звернутися за допомогою до фахівців? На терміновість виклику додому майстра вказують такі несправності:

 • відсутність тепла – якщо котел не дає його, не задовольняє ваші потреби, може настав час почистити або замінити його. Швидше за все, поломка досить серйозна і, як зазначають фахівці, вона не завжди може проявляти себе.
 • нерівномірність нагріву у певний час доби, якщо нагріває одну сторону будинку краще, іншу гірше – це може бути викликано виходом з ладу термодатчиків або ж засмічення, все, що завгодно.
 • підвищені витрати електрики – збій у системі може суттєво позначитися на споживанні з мережі електроживлення, і нерідко така ознака вказує на приховані, але не видимі поломки в системі.
 • вік котла більше 15 років – у такому випадку природне зношування системи та внутрішніх вузлів, деталей призводитиме до частих поломок, не виключений і вибух або витік газу.
Ремонт котла Bosch в Киеве
Крім цього варто відзначити, що якщо ви у власному будинку відчуваєте запах гару і газу, варто негайно відключити обладнання і відкрити вікна, викликати негайно майстра. Найнебезпечніша поломка, яка може статися з будь-яким газовим обладнанням – витік газу. Вона може загрожувати не лише отруєнням, а й вибухом.

Найпоширенішою поломкою будь-якого газового обладнання фахівці називають і перегрів котла – обумовлена ​​така проблема засмічення самого теплообмінника. Нерідко в список частих поломок газового котла Bosch потрапляє і нестійке його горіння, загасання в запальнику полум'я. Причиною такої ситуації є поламаний або вентилятор наддуву, що працює не в повну потужність - через це може порушуватися сама циркуляція повітря. Хоча як відзначають багато майстрів, проблема із запалюванням полум'я може бути наслідком поломки датчика в системі горіння, а ось погана тяга – засмічення самого димаря.

Безперечно, це далеко не повний список поломок газового котла Bosch, але в будь-якому випадку важливо своєчасно викликати майстра, не намагаючись виправити ситуацію власними силами. Кожен наш майстер знає, як провести діагностику та ремонт обладнання – це забезпечить тривалу роботу котла та безпеку всіх домашніх.

Чому не слід вирішувати проблему самому?

Сам процес діагностики та ремонту котла - роботи трудомісткі, і вимагають з боку майстра високої кваліфікації, знань та обліку особливостей роботи приладу, як і порядку експлуатації. Також сама робота вимагає наявності оригінальних та нових запчастин, а також спеціального робочого інструменту та безперечно – практичного досвіду, адже однієї теорії недостатньо.

Важливо пам'ятати - таку роботу варто довіряти виключно майстрам. Що потрібно від вас:

 

 • зателефонувати нам або ж зв'язатися через спеціальну форму на Інтернет-сайті, вказавши власні контактні дані, якщо можна описати саму поломку та ситуацію, пов'язану з поломкою;
 • наші майстри зв'яжуться в короткі терміни і уточнять поломку, дадуть першу пораду, як і що робити до приїзду фахівця додому;
 • по приїзду майстра – показати зламане обладнання, забезпечити до нього нормальний для масера ​​доступ і все, просто не заважати йому і дати робити свою роботу на високому рівні.

 

Переваги роботи з нами полягають у наступному:
Ремонт котла Bosch Киев
 • всі роботи проводимо відповідно до вимог та норм виробника газового обладнання – жодного самоврядування та доповнення;
 • проводимо повну та всебічну діагностику та з'ясовуємо причину поломки та встановлюємо несправність, приступаючи до ремонту негайно;
 • проводимо повний ремонт та налаштування газового обладнання, при цьому розцінки на роботи – найдоступніші та найдемократичніші;
 • надання гарантії на всі виконані роботи до року – все це в черговий раз говорить про нашу надійність та якість роботи;
 • проводимо після ремонту інструктаж самого користувача з техніки безпеки, даємо поради як правильно користуватися обладнанням і не провокувати наступних поломок.

 

Які роботи ми проводимо?

 

 

Все це дозволить вам зробити правильний вибір на користь нашої служби, а наші фахівці зроблять все, щоб ваше газове обладнання від Bosch радувала злагодженою та якісною роботою не один рік. Дзвоніть нам!

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки