Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт твердопаливного котла в місті Київ


В останні роки популярність систем опалення на рідкому та твердому паливі зросла, і тепер вони стали чистіше та ефективніше використовуватися, ніж будь-коли. Тепер вони також більш надійні та є життєздатною альтернативою іншим видам палива.


Виробники печей стверджують, що у них коефіцієнт корисної дії на 80% вище, ніж у котлів, що працюють на олії. Велика ефективність – це економія на зароблених грошах! З точки зору безпеки ваша система центрального опалення повинна бути здатна розсіювати уловлювання тепла від печі або вогню. Для отримання додаткової інформації про твердопаливні котли зверніться до служби ремонту Fix-Man.

 Послуги з ремонту котлів

Котли - це фантастичний спосіб обігріти будинок або офіс. При правильній роботі вони забезпечують весь необхідний комфорт у ці холодні зимові місяці. Зламаний котел – проблема, яку ви не можете собі дозволити не ремонтувати. Жити в зимові місяці зі зламаним казаном не варіант. Холодний день удома без гарячої води трагічний. Холодний день на роботі може зупинити продуктивність. Є буквально сотні речей, які можуть піти не так із казаном. Не ризикуйте! Викличте експертів з ремонту котла, як ми, щоб зробити роботу правильно з першого разу. Ми тут, щоб запустити систему опалення будинку.

Будь у вас газовий, електричний або твердопаливний котел, ми вас виручимо. Наші послуги з ремонту котлів допомогли сотням мешканців наших міст підтримувати теплу та комфортну обстановку. Ваш домашній котел складний. Існує ряд клапанів та насосів, які підключаються до теплообмінника, джерела вогню та внутрішнього розширювального бачка.

ремонт твердотопливного котла киев
Багато може піти не так. Ми проведемо діагностику вашої системи. Це може бути тріщина у вентиляційних отворах. Можливо, теплообмінник не працює належним чином, або органи керування котлом неправильно налаштовані. Однозначно ми дістанемося до кореня проблеми та виправимо це! Якщо вам не зручно, ми не задоволені. Ми не хочемо, щоб у вас знову не було комфорту. Зверніться до наших спеціалістів для ремонту котла.

1. Запчастини


Маючи достатню кількість запасних частин, що зберігаються в наших офісах та виробничих приміщеннях по всьому світу, ми можемо надати клієнтам негайну відповідь на їх потреби у запасних частинах у поєднанні із прагненням до швидкої доставки. Як правило, в комплект поставки входять деталі пальника, котельні труби, насоси живильної води, запобіжні клапани, прокладки та багато інших важливих деталей котла.

2. Перевірка та тестування

Наша команда досвідчених сервісних інженерів надає клієнтам цілий ряд додаткових послуг, таких як тестування ефективності та продуктивності, і дає поради щодо підвищення операційної ефективності. Крім того, ми допомагаємо клієнтам у дотриманні нормативних вимог для безпечної експлуатації їх систем котлів та судин під тиском.

Технічне обслуговування, ремонт та капітальний ремонт

ремонт твердотопливного котла

Регулярне технічне обслуговування має ключове значення для забезпечення оптимальної довгострокової роботи будь-якого котла. У Fix-Man ми співпрацюємо з нашими клієнтами у наданні довгострокових послуг з технічного обслуговування та ремонту котлів. Крім того, як виробник, ми володіємо необхідними навичками та кваліфікацією, щоб виділяти команди для проведення ремонту котла, зокрема компонентів, які працюють під тиском.

Наш повний спектр послуг з опалення побутових масел і твердого палива включає:

  • Проектування нових систем.
  • Монтаж котлів на твердому паливі.
  • Обслуговування системи опалення та догляду.
  • Виявлення та ремонт несправностей.


Майстри Fix-Man будуть раді відповісти на будь-які ваші запитання та варіанти, які допоможуть вам вибрати ідеальне рішення для ваших вимог . Конкурентоспроможна ціна, надійний, доброзичливий та завжди працюючий колектив.

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки