Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт газового котла в місті Вишневе

Опалювальний котел у будинку - це найважливіший і в той же час один з найдорожчих елементів установки. Газове опалення є найпопулярнішим через зручність та комфорт опалення. Комбіновані котли тихі, економічні та практично не вимагають обслуговування. Частота відмов сучасних казанів центрального опалення невелика, проте, як і у всіх механічних пристроїв, є невеликі несправності. Служба ремонту Fix-Man виконує ремонт газових котлів Вишневе.

Основні несправності газового котла

Ремонт газовах хотлов
  • Котел не може бути увімкнений. Якщо пристрій не використовується протягом тривалого часу, може статися, що котел не запуститься. Перше, що майстру потрібно перевірити у цьому випадку, це правильність подачі харчування. Також він перевірить запобіжник у казані. Потім фахівець перевірить прохідність газового фільтра і правильність відкриття клапана, що подає. У випадку комбінованих котлів іноді трапляється, що він працює належним чином, коли йдеться про опалення та подачу гарячої води для побутового споживання, але він не забезпечує центральне опалення через відсутність мінімального прийому тепла. Причиною може бути встановлення з кондиціонером. У цій ситуації майстру необхідно прокачати радіатори;
  • Вимкнення котла. Повітря в газовій установці може призвести до вимкнення котла. Вентиляція установки достатньо для усунення несправності. Іншою причиною відключення пристрою може бути занизька установка параметрів гарячої води або кімнатної температури, а також 
  • перешкоди в подачі або дренажі повітря. Якщо параметри надто низькі, майстру достатньо підняти температуру водопровідної води або приміщення для правильної роботи котла. Якщо причина криється в порушеннях подачі повітря або дренажу, фахівець проведе необхідну перевірку та чищення вентиляції;
  • Немає гарячої води. Якщо котел не нагріває воду до заданих параметрів, майстер перевірить фільтр на подачі холодної води та очистить його, якщо він забруднений. Якщо це не допомагає, він проведе необхідне чищення теплообмінника.

Заміна газового котла

Рішення про заміну найчастіше приймається, коли спеціаліст з обслуговування після діагностики повідомляє про повну відмову пристрою. Або час відвідування майстра визначається причина відмови та початковий розрахунок витрат на ремонт. Якщо недорогий елемент виходить з ладу, наприклад датчик NTC (датчик температури), вартість заміни не б'є по гаманцю, і тоді ремонт має сенс. Однак у разі відмови основного теплообмінника чи модуля управління вартість заміни дуже висока. Тоді виникає питання, чи після заміни пошкодженого елемента не буде наступна несправність за мить. Якщо дефект відноситься до раніше заміненого елемента, пам'ятайте, що виробники зазвичай дають річну гарантію заміненої сервісної частини. Тим не менш, якщо котел 10 років або старший, ви повинні бути готові до нього, що його потрібно буде замінити в найближчі роки. Необхідно враховувати не лише вартість нового пристрою, але й заздалегідь визначитися з тим, на який котел його замінити.

Безпека газового котла

Напевно, всі чули про газову катастрофу. Тим не менш, ймовірність вибуху газу або отруєння чадним газом близька до нуля за умови дотримання всіх нормативних вимог та рекомендацій виробників газового обладнання.

Аварії зазвичай є результатом грубої недбалості користувачів, які заощаджують на щорічних оглядах та технічному обслуговуванні або відкладають заміну старого, зношеного котла новим. Коли справа доходить до отруєння, їх причиною зазвичай є погана вентиляція приміщень, і в такій ситуації небезпечно використовувати котел для всього палива та камін. Ризик отруєння чадним газом від газового котла трохи нижче, ніж у разі твердопаливних пристроїв через стандартні заходи безпеки, що використовуються в ньому. Якщо це газовий конденсаційний котел, тобто із закритою камерою згоряння, то окис вуглецю не може вийти з неї в приміщення. Сучасні газові котли мають багатоступінчасту систему захисту від падіння тиску води в установці, яка теоретично може викликати вибух. Захист також на газовій стороні - запірний клапан закриває подачу палива у разі збою полум'я, а стабілізатор тиску використовується для вирівнювання стрибків тиску газу.

Варто знати, що більшості проблем з газовим котлом можна уникнути,

Ремонт газовах хотлов

проводячи щорічні перевірки та технічне обслуговування обладнання. Іноді, незважаючи на правильну роботу, пристрій відмовляється працювати через незначний збій або серйозний збій. Для меншої проблеми ми можемо спробувати усунути несправність самостійно. Однак, якщо пошкодження виявляється серйознішим і, незважаючи на дії, описані в інструкціях, пристрій не працює належним чином - вам потрібно зателефонувати до служби ремонту Fix-Man, яка виконує ремонт газових котлів Вишневе. Дзвоніть нам!

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки