Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт газового котла Баксі в місті Київ

У випадку, якщо ви є задоволеним власником газового котла Baxi, тоді швидше за все вже встигли відчути на собі всі переваги цього приладу.

Baxi є одним з найбільших виробників та дистриб'юторів комерційних систем водопостачання та опалення приміщень у Європі.
Англійська якість на віки віків була запорукою комфорту. Обладнання цієї марки, являє собою агрегати та автоматику, що значно полегшують використання котлів і роблять їх роботу найбільш успішною та безпечною.

Втім, будучи нескладними та комфортними у застосуванні, техніка, призначена для опалення (точно також як бойлери та інше обладнання), при ремонті або монтажі котла потребує знання та досвіду вже проведених робіт, так само варто відзначити наявність необхідних інструментів.

І тут досить важливо звернутися до кваліфікованих майстрів. Безпосередньо якими і є наші фахівці. Так як проведений ремонт котла Baxi впливатиме на наступні експлуатаційні можливості цього приладу та період його експлуатації.

 

remont_kotel_baxi.jpg
Покладаючись на свій професійний досвід у роботі з котлами, наші майстри з однією і тією ж відповідальністю готові ліквідувати маленькі труднощі, так та провести капітальний ремонт. Кожна робота буде виконана в стислий термін і з гарантією якості.

Щоб досягти найбільшого результату від виконаних ремонтних робіт, наші майстри застосовують комплексний підхід, що включає: діагностику, безпосередній ремонт із заміною, у випадку зносу і недоліків вузлів і складових частин, а також, остаточне налаштування котла.

Порядок проведення діагностики котла Baxi:

  1. Тестування гідравліки.
  2. Випробування контролера управління системою автоматики.
  3. Контроль стану вбудованого анода.
  4. Аналіз співвідношення характеристик, зав'ялені виробником та поточними робочими даними.
У програму ремонтних робіт газових котлів Baxi неодмінно входять чищення робочих поверхні і пальника, і пусконалагодження системи. У період налаштування наші майстри проводять перевірку всіх інженерних комунікацій, що дає підстави гарантувати найвищий рівень надійності зробленого ремонту та безпечну роботу Вашого котла у подальшому.

Ми пропонуємо вам не тільки ремонт Baxi, але ще:

  • повне технічне обслуговування котла Baxi;
  • налаштування та перевірка автоматики;
  • зміну та чищення пальників, фільтрів;
  • очищення теплообмінника котла;
  • демонтаж та встановлення котла, його подальшу переустановку, пуск, налагодження, а також ревізію всіх поломок під час експлуатації.
Наші майстри нададуть вам високоякісний, дієвий ремонт, підключення, монтаж та інші послуги з обслуговування газових котлів Baxi. Ми гарантуємо найвищі стандарти якості своїх послуг.

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки