Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Системи опалення приватних будинків


Якщо ви один з тих людей, які не думають про нагрівач, поки він не замерзне, і вам потрібно відрегулювати термостат, я майстер служби по ремонту Fix-Man тут, щоб сказати вам: ваша система опалення потребує вашої уваги зараз. Навіть якщо ви той тип людей, хто неухильно змінює фільтр у вашій печі, ви все одно можете підвищити ефективність своєї системи та заощадити трохи грошей.

Дотримуйтесь професійного обслуговування вашої системи опалення разом з послугами служби Fix-Man

Я припускаю, що ваш обігрівач не схожий на сучасну, незайману модель. Ймовірно, він стоїть у підвалі, в гаражі, або шафі, ігнорується, поки ви не включите термостат і нічого не станеться. Якщо ваш котел або піч не нові, ви повинні періодично обслуговувати їх у професіоналів служби з ремонту Fix-Man, щоб підтримувати їх у чистоті та ефективності. Але є багато інших речей, які ви можете і повинні зробити, щоб підготуватися до опалювального сезону.

Побутові опалювальні системи


Від приватних домовласників до забудовників. Студентське житло, соціальне житло чи приватні будинки, що визначають електричне опалення у житлових проектах, можуть охоплювати широкий спектр секторів. Кожен поставляється зі своїми вимогами, правилами та слугами - так що не існує такого підходу, як універсальний підхід.

Системы отопления частных домов

Незалежно від того, чи визначаєте ви систему для відповідності складним будівельним нормам або працюєте з майстрами, щоб порекомендувати енергоефективне оновлення, Fix-Man може надати рішення, що відповідає вашим потребам . Ми розуміємо, що проблеми опалення житлових приміщень, і ми маємо досвід і продукти, які допоможуть вирішити цю проблему - все це підтримується провідною командою дизайнерів по опаленню для повної підтримки проекту.

Електричний водонагрівач опалення

Електричний водонагрівач - це ефективний метод нагрівання води безпосередньо за допомогою занурення у воду, який знаходиться в безпосередньому контакті з водою, скорочуючи втрати енергії, які можуть виникнути у трубопроводі та циркуляційних насосах.

Якщо вам потрібна стандартна гаряча вода або та, яка використовує відновлювану енергію, Fix-Man знайде рішення. Служба з ремонту Fix-Man має великий досвід у монтажі опалювальних котлів для рясної гарячої води, і ідеально підходять для встановлення в тандемі із системами електричного опалення.

Image

Як це влаштовано


В електричному опалювальному котлі використовується електричний елемент, що знаходиться в безпосередньому контакті з водою, щоб нагріти або циліндр з водою (для зберігання), або воду в міру використання (миттєво).

Переваги нагріву електричних котлів:

  • Зберігання - запаси води від 7 до 305 літрів можна використовувати для подачі гарячої води при повороті крана.

  • Миттєво нагріваючи воду тільки в тому вигляді, в якому вона використовується, споживання енергії зводиться до мінімуму. Проточні водонагрівачі включаються лише тоді, коли вони виявляють потребу у воді, тому можуть залишатися невикористаними протягом тривалого часу без використання енергії. .

  • Просте рішення, яке не потребує суєти. Електричне водяне опалення - це чистий безшумний і простий водяний нагрівач. При елементах, що безпосередньо контактують з водою, все тепло, що підводиться, передається воді без втрат від трубопроводу до котла і від нього.

  • Енергоефективність - миттєві електричні нагрівачі нагрівають воду, коли вона використовується, видаляючи енергію, необхідну для нагрівання запасу води, яка може використовуватися не повністю
электрокотел

Накопичувальні нагрівачі


Накопичувальні нагрівачі - це електричні нагрівачі, які використовують дешевшу змінну електрику для зберігання тепла. Компанії пропонують чотири різні рівні контролю, спеціально розроблені для задоволення ваших потреб.

Як працюють нагрівачі?


Національні енергомережі постачають електроенергію у ваш будинок, коли попит на електроенергію мінімальний, тобто. у період мінімального споживання.

Електрика поставляється за нижчою ціною, ніж стандартна ставка. Через це потрібно окремий електричний ланцюг та лічильник. Ця схема працює виключно на даних нагрівачах. Він включається лише в період, продиктований вашим постачальником електроенергії.

Подобно тому, як чайник використовує елемент для нагрівання води, електрика нагріває елементи у вашому нагрівачі. Елементи повільно передають тепло протягом кількох годин матеріалу дуже високої щільності, який поглинає та зберігає тепло протягом наступного дня. Сучасний ізоляційний матеріал дозволяє накопичувальним нагрівачам зберігати тепло якомога довше. Коли закінчується тепло, тепло повільно виділяється в кімнату протягом дня. Однак розумна модель з цим видом опалення зберігає майже все необхідне тепло.


Переваги накопичувальних нагрівачів
:

  • Швидка та проста установка - не вимагає трубопроводів, котлів або димаря.
  • Економічний - 24 години тепла за вартістю 7 - 10 годин дешевої електрики.
  • 100% ефективність.
  • Екологічно чистий.
  • Безпечний.
  • Довговічний.
котлы киев

Запуск системи


У більшості будинків є або припливно-витяжні системи, або радіатори. Якщо у вас є радіатори з гарячою водою, ви, ймовірно, знаєте, що вам потрібно прокачати їх, щоб випустити повітря з системи на початку опалювального сезону. Спочатку запустіть казан і дайте йому нагрітися, переконавшись, що циркуляційний насос працює. (Циркуляційний насос являє собою двигун розміром з футбольний м'яч, прикріплений до труб десь поруч із котлом.)

Відкрийте клапан на кожному радіаторі і поставте поряд з собою ємність для збору. води. Як тільки вийде вода, а не повітря, закрийте клапан. Якщо ви чуєте, як виходить повітря, а потім воно зупиняється, але ви не отримуєте воду, закрийте клапан і переходьте до іншого, а потім повертайтеся, коли система ще більше нагріється.


Якщо у вас є система примусової подачі повітря (реєструє продування повітря по всьому будинку), то ви можете покращити її продуктивність , переконавшись, що фільтр у печі не забитий. Частота зміни фільтра залежить від вашого будинку та системи.


Перевіряйте це кожен місяць або два, доки не відчуєте правильну рутину, а потім вкажіть майбутні дати, щоб змінити це у своєму календарі .

У будинку має бути хоча б одна велика решітка, зазвичай поруч із піччю, яка не випускає повітря - це зворотний шлях. Тримайте меблі та килимки подалі від цього, щоб забезпечити проходження повітря.

отопление частного дома электричеством

Підвищити ефективність та заощадити гроші


Після того, як ви подбали про основи, ви можете зробити свою систему опалення більш ефективною, зробивши її розумнішою. Якщо у вас немає програмованого термостата, варто розглянути один з них - їх відносно легко встановити, і як тільки ви запрограмуєте опалення на включення, коли воно вам дійсно потрібно, ви не будете витрачати гроші на опалення порожній будинок.

Якщо ваша мікрохвильова піч постійно блимає о 12:00 і програмування не підходить вам, термостат може вивчити ваші щоденні ритми і запрограмувати сам. І якщо просте програмування не задовольнить ваших потреб у технологіях, є багато термостатів, якими ви можете керувати віддалено через свій смартфон або комп'ютер. Але не забудьте знайти та придбати технологію, яку ви дійсно будете використовувати.

Ще одна річ: термостат тільки включає або вимикає обігрівач. Всупереч поширеній думці, підвищення температури не змусить будинок нагріватися швидше.

Безпека використання


Оскільки піч часто знаходиться в підвалі, вона має тенденцію співіснувати з нашими речами. Речі накопичуються, і хтось може залишити легкозаймисті предмети поблизу димової труби опалення. Зберігайте простір навколо печі чистим, щоб воно могло втягувати повітря та випускати повітря належним чином та безпечно.

На додаток до детекторів диму у вас повинні бути детектори чадного газу біля спалень і обігрівача, в ідеалі на кожному поверсі. Чадний газ трохи менш щільний, ніж повітря, і, як правило, тепліше, він, ймовірно, підніметься вдома, навіть у спальні на верхньому рівні. Сотні людей помирають від отруєння чадним газом щороку.

Отопление частного дома

Якщо у вас є камін, зробіть професійне чищення димаря. Якщо ви не користуєтеся каміном, не дозволяйте гарячому повітрю виходити з цього великого отвору за допомогою заслінки димоходу або установки балона з димарем.

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки