Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Обслуговування котелень


Обслуговування котельні є обов'язковою умовою, якщо ви сподіваєтеся, що ваш котел працюватиме постійно. Котли надають життєво важливу послугу у сфері гарячого водопостачання та опалення будинків. Вони додають до рівня комфорту будинку. Занадто часто ремонт стає необхідним у разі несправності казана. Регулярне технічне обслуговування може допомогти запобігти безперервному ремонту. Це допоможе вам заощадити на загальних витратах. Технічне обслуговування рекомендується, щоб запобігти нещасним випадкам і підвищити безпеку будинку. Технічне обслуговування також підвищить ефективність вашого котла та продовжить термін його служби. Нижче наведено деякі поради щодо обслуговування.

1. Повітровідвідники та димарі

Заблоковані вентиляційні отвори перешкоджають ефективній роботі котла. Це особливо стосується газових котлів. Бруд може накопичуватися у вентиляційних отворах або димарях і викликати засмічення. Рекомендується регулярно перевіряти вентиляційні отвори та димарі. Якщо виникло будь-яке блокування, зверніться до служби ремонту FixMan , щоб забезпечити вільний прохід повітря.

2. Рівень води

Дуже важливо перевіряти рівень води в котлі кожні два тижні. Якщо казан працює без води, це може пошкодити його без необхідності ремонту. Це також може спричинити нещасний випадок і поставити під загрозу життя членів сім'ї.

Обслуживание котельных
Переконайтеся, що контрольна лампа увімкнена, коли ви перевіряєте рівень води. Якщо рівень води нижче мінімального, необхідно перевірити сантехніку та усунути будь-які несправності. Іноді все, що потрібно - це кілька невеликих змін у налаштуванні.

3. Хімічні показники води

Жорстка вода зазвичай призводить до надмірного утворення вапняного нальоту в котлі. Це заважає котлу працювати як слід. Якщо залишити накопичуватися, вапняний наліт перешкоджатиме тепло-продуктивності котла. Вам потрібно зменшити накип, якщо ви помітите, що всередині занадто багато накипу.

4. Змащування

Регулярне мастило необхідне для безперебійної роботи більшості механічних систем. Ваш котел отримає користь від звичайного мастила, оскільки це підтримає його працездатність. Обов'язково змащуйте частини котла, які часто перебувають у русі, такі як вентилятор та насоси.

5. Очистити пил

Пил легко накопичується в котельні через роботу котла. Регулярно перевіряйте котельню та очищайте її від пилу. Зверніть особливу увагу на деталі опалювального котла, оскільки накопичення пилу вплине на роботу системи. У вентилятора часто утворюється багато пилу. Обов'язково очистіть весь пил, щоб забезпечити оптимальну ефективність.

6. Змивання

Це хороша ідея, щоб очистити всю воду з котла пару разів на рік. Найкраще це робити після зими, коли котел працює на повну потужність. Бруд, пісок та вапняний наліт мають тенденцію накопичуватися в казані. Змийте всю воду з котла та ретельно очистіть внутрішню частину. Помістіть кілька нових прокладок, перш ніж заповнювати котел.

Як керувати та регулювати тепло на паровому радіаторі


Бути готовим до іншого опалювального сезону означає, що паровий радіатор у вашому будинку нагрівається належним чином. Якщо ви виявите, що паровий радіатор просто прогрівається помірно, вам потрібно поглянути ближче, оскільки радіатори, які не працюють або погано відрегульовані, можуть коштувати енергії багатьом домовласникам, таким як ви. Виконання планового технічного обслуговування системи опалення вашого парового радіатора та котельні, а також точне регулювання тепла допоможуть у майбутньому уникнути кількох проблем, які забезпечать тепліше обігрів вашого будинку.

Крок 1 - Початок роботи

Обслуживание котельных киев

Прочитайте вказані ключі, перш ніж виконувати будь-які налаштування у вашому паровому радіаторі. Вам необхідно включити паровий радіатор разом із його впускними клапанами, які частково відкриті та відповідають за звуки гуркоту. Коли ваш радіатор залишається холодним у верхній частині, хоча в основі тепло, у вас може бути затримане повітря. Якщо це відбувається, пара не може потрапити всередину, а радіатор не може нагріватися належним чином.

Вам необхідно почистити вентиляційний отвір радіатора. Засмічений відвідник повітря може запобігти нагріванню парового радіатора. Перед тим, як відкрутити вентиляційний отвір, заблокуйте запірний клапан, розташований в основі парового радіатора. Розблокуйте вентиляційний отвір, змочивши його в білому дистильованому оцті для очищення.

Крок 2 - Увімкніть радіатор

Для забезпечення максимальної продуктивності та роботи парового радіатора необхідно випускати повітря з парових радіаторів двічі за весь час опалювального сезону. Знайдіть клапан на верхньому кінці радіатора. Вставте ключ радіатора в шток клапана і поверніть його проти годинникової стрілки, поки не почнете чути звук, що шипить. Обертання ключа приблизно на половину зазвичай призводить до роботи та роботи парового радіатора. Закрийте клапан знову, повернувши ключ за годинниковою стрілкою, як тільки вода почне витікати. Поворотні штоки клапанів, які встановлюються замість плоскої викрутки як заміну ключа радіатора.

Крок 3 - Відрегулюйте тепло

Перевірте, чи можна заблокувати клапан парового радіатора, як тільки ви отримаєте достатньо тепла. Це може статися, якщо система опалення радіатора була вимкнена на тривалий час. Мінеральні відкладення води можуть призвести до затягування штифта клапана. Натисніть на штифт, з'єднуючись із клапаном радіатора пари всередину та назовні. Коли штифт не просувається, використовуйте палець, щоб ударити по стороні клапана, а потім м'яко натисніть на штифт. Виконуйте це, доки штифт не ослабне. Цей штифт має вискочити назад після натискання

Підберіть будь-які парові радіатори, які не нахилені на впускній трубі, яка наближається до підлоги. Труба виходить із стіни серед більшості будинків. Розмістіть ¼-дюймову прокладку під дном кінця радіатора. Перевірте наявність будь-яких ознак протікання води по всьому впускному клапану. Завжди затягуйте накидні гайки зверху клапана. Закріпіть клапан одним ключем, а кожну накидну гайку затягніть іншим ключем. Перевірте індикатор нагрівання, щоб перевірити, чи потрібна кількість тепла.

Обслуживание котельной киев

Важливо! Не робіть цього самі не маючи відповідних навичок з метою безпеки, викличте майстра зі служби з ремонту Fix-Man.

Щорічна планова перевірка котелень


Хорошою практикою є перевірка вашого котла не рідше одного разу на рік майстром служби з ремонту Fix-Man. Це забезпечить безпеку та ефективність. Будь-які проблеми можуть бути позначені і вирішені відповідним чином.

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки