Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт газового котла в місті Буча

Може статися, що газовий котел не працює належним чином. Деякі проблеми можна вирішити самостійно, і спосіб їх усунення включено до керівництва користувача. Але здебільшого потрібен фахівець. Служба ремонту Fix-Man виконує ремонт газових котлів Буча.

Класифікація несправностей газових котлів

Перший тип включає змінні символи. Це найбільш неприємно, тому що дуже важко діагностувати. Порушення цього типу виникають при порушенні параметра, наприклад, напруга падає нижче за мінімальну позначку. У цьому випадку більшість газових котлів не працюватимуть. Якщо виникла якась несправність, це призведе до іншої несправності. Саме тому такі симптоми називаються первинними та вторинними. Дефекти можуть бути явними чи очевидними та не очевидними. Саме ці недоліки легко виявляються, наприклад, недоліки теплообмінника. Але є й недоліки, які можуть виявити лише професіонали.

Ремонт газовах хотлов

Відмова може статися раптово, коли ніщо не віщує такого роду неприємності. У цьому випадку робота газового котла несподівано припиняється без жодних причин. Відмова може бути поступовою, що викликано тривалим терміном служби газового котла, що поступово призводить до виснаження обладнання або матеріалів, з яких складаються його деталі. Точну діагностику несправностей може визначити тільки фахівець, оскільки він має не тільки професійні знання, а й необхідне обладнання для діагностики. Система опалення – це один організм. Усі його частини пов'язані одна з одною. Відмова одного з компонентів системи неминуче призведе до пошкодження всієї конструкції. Всі елементи можна розділити на ті, які можна відремонтувати, і ті, які не можна відремонтувати. Якщо предмет не може бути відремонтований, його негайно замінили іншою деталлю після його поломки.

Діагностика газового котла

Слід пам'ятати, що діагностика газових котлів повинна проводитися професіоналами.
Перед її виконанням майстру необхідно перевірити подачу газу, тиск у системі, витрату води. Всі ці параметри повинні відповідати зазначеним в інструкції. Якщо все гаразд, фахівець перевірить електроустановку - правильно зроблена земля, чи не змінилися фази місцями, чи є фаза установки і нуль, коротке замикання. Наступним кроком майстер огляне запобіжник, перевірить його роботу як усередині, так і ззовні. У разі необхідності ремонту, попередньо відключить електроживлення та газову мережу.

Несправності газового котла

Часто в газових котлах складні проблеми виникають у системному програмному забезпеченні. Буває, що збій стався з вини контрольної панелі. Іноді ці складні системи можуть бути неправильно налаштовані або налаштування втрачені під час транспортування або встановлення. Несправності часто виникають у шафах керування системи опалення. Проте фахівці радять не захоплюватися їх ремонтом та купувати нові карти, що буде значно дешевшим.

Після перевірки всіх індикаторів, пов'язаних з брекетами, газом, водою, вони підпалюють котел, встановлюючи найвищу температуру гарячої води. У цьому випадку індикатор повинен увімкнутися. Якщо ні, то сигнал датчика маркується. Датчик, що світиться, вказує, що насос повинен включитися в гарячу воду через теплообмінник, і вентилятор увімкнеться. Якщо в якийсь момент робота припиняється, то на цьому етапі це не збій, і вам потрібно діагностувати. Після закінчення робіт із датчиком опору від іскри до запалення обов'язково пальника. Це можна спостерігати через вікно у казані, яке видно як пожежу. У цьому випадку гаряча вода має текти з крана. Якщо клапан закритий, датчик не відновить споживання. В іншому випадку можна говорити про пошкодження пальника або датчика. Порушення у існуючому опалювальному контурі.

Доволі часто в опалювальному контурі відбуваються поломки котла. Основна причина їх появи – неправильні налаштування. Наприклад, якщо є проблеми з насосом, доцільно замінити його на новий, тому що його ремонт досить складний і дорогий. Якщо газ не подається в пальник, майстер переконається, що клапан відкритий чи трубопровід у порядку. В іншому випадку, можливо, потрібно буде замінити диск.

Коли необхідний спеціаліст?

Існує ряд причин, які можуть спричинити несправності, що вимагають уваги майстра:

  • Від тривалої перерви у використанні пристрою;
  • Котел може не ввімкнутися через відсутність живлення в електричній розетці, також варто перевірити запобіжник у котлі;
  • Коли справа доходить до парових котлів, може статися так, що котел працює, коли споживається гаряча вода, але не включається до функцій центрального опалення, наприклад, через відсутність мінімального споживання тепла. Це викликано скрученими клапанами або система провітрюється;
  • Пристрій не ввімкнеться через код несправності або відсутність води в установці, що не скидається;
  • Проблема в роботі газового котла також може бути викликана температурою в приміщенні, тобто занадто холодною або теплою. У свою чергу, коли пристрій не нагріває або не перегріває квартиру, слід змінити задану температуру.
  • Щоб уникнути більшості проблем із газовими котлами, просто дотримуйтесь інструкцій у посібнику з експлуатації, а також замовляйте щорічну перевірку пристрою.
Ремонт газовах хотлов

Хоча газові котли не належать до групи часто виходять з ладу пристроїв, вони також мають менші або більші дефекти. Служба ремонту Fix-Man здійснює ремонт газових котлів Буча. Дзвоніть нам!

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки