Монтаж теплої підлоги в місті Київ
Сьогодні – у вік розвинених технологій людина вибирає все найкомфортніше і необхідне для сучасного життя. Працюючи щодня, він облаштовує затишок та стабільність навколо себе, у тому числі і у своєму будинку. Зараз вже складно уявити якийсь ремонт без встановлення теплої підлоги хоча б в одній із кімнат.
Тепла підлога: забаганка чи потреба?
Якщо раніше теплі підлоги були недоступні середньостатистичній людині – здавалися невимовною розкішшю, то сьогодні встановлення таких підлог є чимось зрозумілим. Такі підлоги мають багато плюсів:
По-перше, дана конструкція є енергозберігаючою. Якщо від звичайних батарей тепло виходить до стелі і спускається нижче нагріваючи кімнату - на це йде набагато більше енергії ніж якщо нагрівалася сама підлога і температура піднімалася б вище охолоджуючись - так в кімнаті завжди стоїть потрібна температура.
По-друге, це відмінне рішення, якщо квартира (кімната) розташована в невідповідному місці або в місці, що мало нагрівається. Наприклад, квартири на останніх поверхах або над паркінгом, кутові квартири, підвали – такі приміщення часто дуже холодні та потребують додаткового опалення.
Різновиди теплої підлоги
Конструкція теплої підлоги у своїй основі ділиться на два типи: водяна та електрична. Водяні теплі підлоги являють собою групу труб, по яких проводять воду або інше теплоджерело, яке незабаром нагрівається. Така система підключається до котла і нагрівається за допомогою нього.
Електричні теплі підлоги працюють через кабель або інший провідник струму. Саме цей тип часто використовують у квартирах.
Даний тип зігрівальних підлогових покриттів ділиться ще на кілька підтипів:
- Тепла підлога з використанням кабелів
- Тепла підлога на основі термомат
- Тепла підлога на основі плівок, що гріють
Особливості видів теплої підлоги: як вибрати відповідний?
Монтаж водяної теплої підлоги
Водяні теплі підлоги розрізняються двома способами укладання:
- В бетонну стяжку. Труби заливають піщано-цементною сумішшю. Така суміш захищає труби від пошкоджень, до того ж труби, нагріваючись, рівномірно розігрівають бетонне покриття.
- Під настил. Труби простим способом укладаються на чорнову підлогу.
Загалом структура водяної теплої підлоги наступна і складається з таких частин як: водяний насос, верхній теплопровідний шар, елементи кріплення, труби, гідро та теплоізоляційні матеріали.
Монтаж електричної теплої підлоги
Тепла підлога з використанням кабелів
У даному підтипі електричні теплі підлоги приєднуються до певних кабелів, які також діляться на три види: одножильний, двожильний, саморегулюючий. Між собою вони відрізняються обсягом тепла, що виділяється, і відповідно вартістю. Щоб зрозуміти, який саме вид кабелю використовувати, слід звернути увагу на будову приміщення та розкладку самої конструкції в цілому. Якщо розкладка почнеться і закінчиться в одному місці, можна використовувати одножильний кабель. В інших випадках використовується двожильний або саморегулюючий.
Порядок та структура викладки такого виду теплої підлоги з використанням кабелів наступний: основа, теплоізоляція, фольга, нагрівальний кабель, температурний датчик, бетонна стяжка, гідроізоляція, плитковий клей, звукоізоляція, покриття для підлоги, терморегулятор.
Тепла підлога на основі термомат
Роботи з встановлення системи теплої підлоги на основі термомат вимагають виконання цементно-піщаної стяжки, яке неабияк підніме рівень підлоги в цілому.
Для виконання робіт із встановлення термомат для початку слід визначити місце на стіні, де далі буде встановлений термодатчик та провід для подачі електрики. Далі на підлогу кладеться теплоізолюючий матеріал, куди після розкладатиметься безпосередньо сам термомат. Він закріплюється за допомогою клею, скотчу або іншим зручним способом. У роботі головне не зіпсувати кабель. На завершення встановлюється датчик і поверх термомат укладається підлогове покриття.
Тепла підлога на основі плівок, що гріють
Наступний підтип електричної теплої підлоги здійснюється за допомогою спеціальних плівок, які випромінюють інфрачервоні промені. Такого роду конструкція найбільш ефективно підігріває приміщення і підлоги ніж попередні підтипи електричних підлог. Інфрачервоні промені не впливають на організм людини. Також плюсом цього виду теплої підлоги є і те, що товщина плівок мінімальна і не займе багато місця.
Робота по встановленню спеціальних інфрачервоних плівок відбувається таким чином: розстелити необхідну кількість плівки на потрібну площу, зверху перекрити підлоговим покриттям. Температуру необхідно контролювати за допомогою термостата.
Детальнішу інформацію можете отримати при консультації з нашими фахівцями!