Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт котла Імергаз в місті Київ

Опалення та наявність гарячої води є важливою частиною кожного будинку, котли Імергаз беруть на себе виконання цих функцій нашого затишку. Несправності та поломки пристроїв завжди відбуваються не вчасно та вимагають термінового вирішення. Фахівці служби з ремонту Fix-Man у Києві швидко відреагують на будь-який збій котла Імергаз та проведуть його усунення.

Вода не нагрівається

Ця проблема зазвичай виникає через несправність клапанів з електроприводом або термостатом, низького рівня води і виходу з ладу діафрагми. Щоб з'ясувати точну причину, спочатку майстер перевірить тиск газового котла і термостат. Якщо після огляду з'ясується, що проблема полягає у діафрагмі або клапанах, є велика ймовірність того, що несправний компонент необхідно замінити повністю. Фахівець підбере деталь, що відповідає вашій моделі котла та проведе її заміну.

Витік води або краплі

Ремонт котла в киеве

Залежно від того, куди тече вода, можуть виникати різні збої системи. Досить часто несправності виявляються у з'єднанні насоса чи клапані тиску. Клапан тиску зазвичай виходить з ладу, коли тиск постійно піднімається вище за нормальний рівень. Якщо вода входить у з'єднання насоса, воно, ймовірно, зношене та потребує заміни. Якщо було виявлено витік води навколо труб, майстер проведе перевірку, що всі компоненти правильно підключені. Цей збій може вказувати на корозію. Майстер виявить та усуне витоки, за необхідності проведе заміни зношених деталей.

Незвичайні звуки з пристрою

Різні дивні шуми викликані попаданням повітря в систему, занадто низьким рівнем води, кипінням води або поломкою труби. Майстер проведе знеповітрювання системи та доллє в неї воду.

Вимкнення індикатора

Ця проблема часто викликається несправною термопарою

яка припиняє подачу газу, або осадженням на індикаторній лампі. Майстер спробує включити індикатор, спочатку провівши перевірку пристрою. Переконавшись, що котел підключений до функціонуючої трубопровідної системи, він спробує знову включити світло. Якщо він не ввімкнеться, то спеціаліст розбере пристрій і перевірить термопару та її проводку. Якщо термопара забруднена кіптявою та сажею, то проведе її очищення, у разі повної несправності, виконає заміну.

Низький тиск

Низький тиск викликаний проблемами із системою центрального опалення. Майстер огляне всю систему і виявить причину несправності. При необхідності проведе знеповітрювання труб.

Заморожена конденсаційна труба

Ця труба відокремлює санітарну воду від газів, що відходять з котла, щоб котел міг зливатися у відкриту. Вплив зовнішньої температури може призвести до замерзання конденсаційної труби. У цьому випадку замерзла труба часто вказується і повідомляється котельною системою. Майстер використовуватиме теплу воду для розморожування цієї труби.

Несправності термостата

Несправності термостата часто пов'язані з втратою точності відображення, постійним увімкненням або вимкненням нагріву, коли цього не слід робити. Перш ніж діагностувати проблему, майстер перевірить, що всі налаштування встановлені правильно. Іноді проблемою може бути занадто низька задана температура нагріву.

Якщо правильності налаштувань вірна, тобто велика ймовірність, що термостат згодом просто зносився і його необхідно замінити. Фахівець виконає дії щодо його заміни.

Радіатори, що не обігріваються

Якщо не всі радіатори нагріваються або прогрівається тільки нижня частина радіаторів, в системі може накопичитися осад або повітря, і тепло може бути розподілене нерівномірно. Щоб усунути несправність фахівець проведе зневітрювання системи.

Вимкнення котла

Причини цієї несправності дуже широкі. Відключення може бути викликане несправним термостатом, ослабленим потоком води через забитий клапан, що накопичилося повітря в трубах або низького тиску. Кожна з цих проблем вимагає діагностики фахівця, який відремонтує або замінить несправну деталь у разі її виявлення.

Будь-яке обладнання потребує уваги та догляду.
Ремонт котла в киеве

Газові котли також потребують регулярного обслуговування для запобігання їх поломкам і повному виходу з ладу. Технічне обслуговування майстра позбавить вас від самостійних небезпечних ремонтів, розтин пристрою проводиться тільки професіоналом. Фахівці служби з ремонту Fix-Man у Києві швидко відреагують на будь-який збій котла Імергаз та проведуть його усунення. Дзвоніть!

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки