Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт газового котла та газової колонки в місті Київ

Ремонт газових колонок та котлів – це комплекс робіт, що дозволяють підтримувати котельне обладнання в робочому стані та ліквідувати всі ймовірні поломки та перебої, що утворюються в ході експлуатації.

Технологічно, ремонт будь-якого газового обладнання – трудомістка і серйозна процедура, що нерідко передбачає перевірку всієї системи опалення. Перш ніж до нього приступати, потрібно оцінити розміри та складність майбутніх робіт.
 
Ми виконаємо повний спектр ремонтних робіт по газових котлах, у тому числі обслуговування та профілактика, будь-якої складності у Києві та Київській області.

Наші професійні майстри з усією відповідальністю підходять як до ремонтних робіт настінного побутового котла, так і промислової котельні.
ремонт газовых котлов киев
Чистка, регулювання та діагностика котла навіть 1 раз на рік дозволяє уникнути дорогого ремонту системи опалення. Зазвичай такі роботи проводяться в зимовий час, коли непотрібним фактором стає не тільки відсутність гарячої води, а й можливість промерзання системи, що спричиняють прикрі наслідки.

Головні ознаки несправності газового обладнання

вызов мастера по ремонту газовых котлов
Часто причиною для проведення ремонтних робіт є недотримання правил використання котла та (або) хибна установка обладнання.
ремонт газового котла в киеве
Однією з причин несправності котлів і колонок вважається початковий помилковий проект системи опалення, тому ми радимо звертатися до нас на етапі налагодження системи опалення.
ремонт газового котла
Відсутність постійної профілактики котлів і колонок часто може призвести до несправності та потреби в дорогому ремонті. А як цього можна уникнути завдяки відмінному сервісному обслуговуванню, яке надає наша фірма.
ремонт газового котла киев

Так звана "погана вода", яка не пройшла особливу водопідготовку, тобто не фільтрується від солей та інших домішок. Ця вода утворює наліт на елементах котла та колонки.

Поломки газових котлів

Раптове падіння потужності котла

Особливо під час морозів багато клієнтів відзначають, що при безперервній роботі котла не вдається досягти бажаної температури. Звичайно, якщо температура на вулиці дуже низька, наприклад, – 30˚C, то безперервна робота котла не є чимось неприродним. Однак якщо на вулиці температура становить - 5˚C, а котел не в змозі досягти заданої температури, слід шукати цьому причини.

 

Занадто низький тиск газу

Якщо тиск буде нижчим за рекомендоване значення, то котел не зможе досягати необхідної потужності, а іноді може доходити до зникнення полум'я.

ремонт газовых котлов

Важливо знати! Випадки з низьким тиском газу трапляються найчастіше взимку, в газових мережах середнього тиску, коли справа доходить до блокування редуктора тиску. Несправність слід негайно усувати.

 

Іншою причиною падіння тиску, особливо вперше місяці роботи котла є забруднення газового фільтра. У сильно завантажених мережах низького тиску, перепади тиску відбуваються часто у холодні дні, коли споживання газу є найвищим.

 

ремонт котлов в киеве

Недостатній потік через теплообмінник

Багато котлів обладнаних теплообмінниками невеликої ємності, мають систему контролю. Ця система спрямована на недопущення того, щоб котел працював з високою продуктивністю, в той час, коли фактор опалення, що йде, не в змозі взяти на себе необхідної потужності. Погрожує це значним та різким підвищенням температури та виникненням значних напруг у матеріалі теплообмінника через велику різницю температури між подачею та поверненням.

 

Котел у цьому випадку сигналізує про занадто низьку витрату води або високу різницю температури. Однак, частина котлів не має таких можливостей.

Мигает только лампа, сигнализирующая неисправность. В таком случае Вам необходимо обращаться за помощью в нашу службу. Потому как самостоятельно проверить разницу температур подачи и возврата, без особых знаний у Вас не получиться.

Приходится предпринимать несколько попыток, прежде чем зажжется пламя или во время работы гаснет горелка.

К сожалению, многие пользователи сводят к минимуму свое внимание на данную неисправность. Иногда это приводит к опасным ситуациям. Особенно в случае атмосферных котлов. Это происходит потому, что в старом котле годами не выполняется проверка. Теплообменник существенно загрязнен и поток выхлопных газов затруднен. Это может привести к тому, что состав смеси газа и воздуха в зоне горелки не будет оптимальным.

Полбеды, если выхлопные газы с таким содержанием будут уходить в трубу и единственной потерей будет значительная часть энергии. Но иногда последствия могут быть опасными, датчик может не сигнализировать о проникновении газа в помещение. В таком случае необходимо немедленно обращаться к специалистам.

 

Скачки тиску води в системі

Причиною різких стрибків тиску, як правило, є неправильна робота або пошкодження розширювального бака. Буває, що під час монтажу та запуску системи неправильно задається тиск газової подушки. Якщо тиск газової подушки занадто низький або занадто високий по відношенню до гідростатичного тиску в установці, після заповнення ємності він не виконує свою роль. Скачки тиску під час розігріву та охолодження установки також можуть сигналізувати про пошкодження бака.

 

Детальна інформація про поломки описана у статті "Поломки газових котлів"

газовый котел ремонт

Впоследствии многосторонней диагностики выполняются таких работ:

ремонт газовых котлов киев


Відновлення
або заміна елементів, що вийшли з ладу;

check-icon.png


Чистка
поверхонь котла, пальника, форсунок, камери згоряння та фільтрів;

ремонт газовых колонок киев


Регулювання
клапанів, електродів підпалювання та інших складових;

check-icon.png


Налаштування
автоматики;

ремонт газовой колонки

Інші роботи із забезпечення найбільшої продуктивності та економності роботи системи опалення.

 
У випадку, коли котел не хоче запускатися, або працює, а батареї холодні - не варто чинити поломку самому або просити допомоги некваліфікованої людини, тому що непрофесіонал може зробити непоправні помилки і цим остаточно зламати котел.

Не забувайте, газ практично не має запаху, маленька іскра при витоку газу з настінного котла або колонки може призвести до серйозних наслідків.

Найкращим рішенням у такому разі буде звернутися до нас і викликати нашого майстра з ремонтних робіт газових котлів за телефоном.

 

ремонт газовой колонки киев
Ми зможемо допомогти безпечно та кваліфіковано ліквідувати несправність, і, таким чином, забезпечити безперебійну роботу котла.

Для успішної працездатності Вашого котла, в кінці кожного сезону його повинен перевірити грамотний спеціаліст. Високоякісне обслуговування гарантує тривалий термін експлуатації та економічну роботу системи.

Якщо ви не маєте можливості розібратися з котлом, то краще зателефонувати нам і викликати майстра з ремонту на будинок. Наш газовик своєчасно, якісно та професійно усуне всі проблеми. Не забувайте, що ремонт газових котлів є досить трудомістким процесом, який потребує інженерної освіти та великого досвіду роботи.

 

Відгуки про нас

Залишити свій відгук про якість ремонтних послуг та ознайомитися з вже наявними відгуками можна у правій колонці.

Відгуки клієнтів говорять за нас!

Ось деякі відгуки:

Вітання! Був, значить, у мене один газовий котел, досить довго служив і накрився. Викидати шкода та кажуть, що ремонту не підлягає. Прикро. Але ось сидів значить в інтернеті і натрапив на цей сайт. Сказали, що все зроблять, якнайкраще. І не обдурили! Він знову працює, як новенький! Я дуже задоволена результатом! Та й за ремонт газового казана ціна була нормальною. Раджу!
Марки Пік
Газовий котел став погано гріти, сам лагодити сам не хотів, боявся нашкодити, приїхав Ваш співробітник і все якісно полагодив. Всім раджу!
Юра Луців
Викликав майстра на ремонт котла Вайлант, робота була зроблена грамотно та акуратно. Майстер підійшов до проблеми серйозно, за що йому і дякую, і взагалі сервіс працює оперативно, причепитися нема до чого.
Nikita Polski

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки