Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт котла Де Дітріх в місті Київ


Обслуговування та ремонт котлів Де дитріх
- ми надаємо професійний сервіс для газових приладів, тобто підвісних казанів, стоячих казанів, газових плит, ванних кімнатних водонагрівачів. Ми обслуговуємо печі з 1 та 2 функціями (центральне опалення + гаряча вода). Ми ремонтуємо звичайні газові плити та надаємо послуги у сфері обслуговування конденсаційних котлів. У нас є всі необхідні інструменти та досвід роботи з газовими приладами. Наша служба з ремонту Fix-Man у Києві відремонтує будь-яку несправність вашого котла.

Проводимо періодичні перевірки котлів Де Дітріх - огляд, який ми проводимо, робиться якісно та старанно, і, що важливо, це займає не більше 15 хвилин вашого часу. Ми ретельно очищаємо пристрій, проводимо перевірки його роботи та за потреби коригуємо параметри. Правильно виконаний огляд обладнання забезпечує безпеку використання, набагато ефективнішу роботу та, що важливіше, продовжує термін служби компонентів та самого котла.

Часті несправності, про які клієнти повідомляють нам:

 • не запалюється (іскра працює, але Пальник не запускається);
 • На дисплеї з'являється помилка, і котел не запускається;
 • Котел не нагрівається за достатньої потужності;
 • Велика концентрація чадного газу в приміщенні;
 • Виток води зсередини котла;
 • Дивна поведінка котла (часте вимкнення);
 • Піч може вибухнути;
 • і багато іншого.

Якщо ви вирішили купити котельне обладнання Дідітріх, то, за словами користувачів, ви не пошкодуєте про це. Більшість споживачів позитивно оцінюють пристрої, які випускаються під цією маркою. Однак слід враховувати, що під час роботи таких котлів можуть виникати збої.

Несправності котлів De Dietrich

Ремонт котла Де Дитрих

Ви повинні бути готові до того, що під час роботи пристрою може статися вихід з ладу котла De Dietrich. Це може бути пов'язано з недотриманням технології встановлення або правил експлуатації пристрою. У деяких випадках використання неякісної рідини, що охолоджує, призводить до несправностей. Щоб майстер нашої служби міг усунути причину несправності, можна переглянути код помилки він відображається на дисплеї.

Нижче наведено деякі з найпоширеніших помилок. Таким чином, помилка 01E вказує, що пристрій перегрітий. 02E вказує на низький рівень води у системі опалення. Ця помилка може виникати при розімкнутому ланцюгу датчика витрати. Якщо сигнал полум'я відсутній, на дисплеї з'явиться 03E. Повідомлення про помилкове полум'я сигналізується комбінацією 04. 05 означає розімкнутий ланцюг датчика температури. У разі несправності котла, у більшості випадків неможливо буде відремонтувати його самостійно. Однак не починайте роботу, якщо причина збою не може бути правильно визначена.

 • Помилка 01

Несправності в котлі можна визначити, вказана вище комбінація зустрічається найчастіше. Це діє як загальна причина зменшення або блокування каналу у системі опалення. Ця помилка виникає при виході з експлуатації циркуляційного насоса. Щоб вирішити цю проблему, необхідно проаналізувати, наскільки добре працює система опалення. Фільтр також повинен пройти перевірку, повітря може бути причиною, за потреби розповсюдити його.

Неправильна робота газового котла може статися, якщо робоче колесо циркуляційного насоса пошкоджено.

 • Помилка 02

Якщо аналогічна помилка виникає при натисканні кнопки включення, протягом кількох секунд може витікати гаряча вода, а потім - холодна вода. За віддаленої температури вона піднімається до максимальної межі, а потім різко падає. Власник обладнання може помітити, що система опалення не працює нормально.

 • Помилка 10

Якщо на дисплеї з'явилася помилка 10, можливо, вентилятор несправний, може статися вигин або неправильно підключені кабелі. Досвідчені користувачі наголошують, що засмічення димаря призводить до цієї помилки. Якщо на вулиці помітні сильні пориви вітру, можуть виникнути несправності. У цьому випадку іноді необхідно замінити або відремонтувати вентилятор. Димар можна перевірити та почистити. Досвідченіші майстри проаналізують, наскільки правильно з'єднані труби, які проходять від повітряного датчика до вентилятора. Якщо є надлишки, ви повинні позбутися їх.

Про нас

Що відрізняє нас, так це сумлінний підхід до справи - ми намагаємося діагностувати помилку, усуваючи всі можливі несправності по черзі. На відміну від інших, ми намагаємося вирішувати проблеми з причиною поломки та усувати саму поломку. Дзвоніть нам!

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки