Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт настінного котла в місті Київ

 
 • обладнання нескладне та комфортне в експлуатації;
 • малогабаритні розміри;
 • зносостійкість та стабільність системи;
 • модельний ряд досить різноманітний, що дозволяє легко підібрати модель під дизайн приміщення (наприклад, кухні);
 • простість та зручність монтажу.
Модернізація складання та підвищення сили гарантують навісним газовим котлам рішучу популярність у споживача.

 

Чому котел зламався?

 

Умілий ремонт опалювальних котлів характеризується рядом показників: в першу чергу, він проводиться в стислий термін , як і, під час його проведенні застосовується комплексний підхід – усуваються як наслідки несправності, а й причини, її викликали. Примітно, що заводський шлюб є ​​однією з найменш відомих причин ремонту сучасних настінних котлів.
 
Найчастіше зустрічаються:
 
 1. Погані правила використання
У випадку, якщо в приміщенні підвищена вологість, конденсат швидко виведе електроніку з ладу. У запиленому приміщенні пальник та теплообмінник котла швидко забруднюються та зламаються.
 
 1. Низькоякісні план та встановлення
Правильно спроектована та встановлена ​​опалювальна система прослужить Вам довгі роки. Хоча часто доводиться стикатися з тим, що проектувальник не взяв до уваги відмінних рис конкретного об'єкта – наприклад, часті стрибки напруги в мережі, які можуть спричинити серйозні несправності автоматики.
Або ж помилки можуть бути допущені монтажниками - не була організована потрібна вентиляція, неправильно зроблено заземлення або не витримані поради щодо мінімально дозволеним відстаням від стін та іншого обладнання до котла.
 
 1. Недбале ставлення власників
Найбільшу небезпеку в даному випадку представляє те, що при даній експлуатації накопичується ряд поломок, які поки що не виявляються себе, Але потенційно можуть призвести до пристойної аварії, і виявити їх можна тільки використовуючи спеціальне обладнання і систематичної профілактики.

Ремонт настінного котла: послідовність


 1. Контроль вимірювачів.
Щоб зробити обслуговування зламаного настінного котла, виконується тестування регуляторів зручної температури та вихідних регуляторів.
 1. Ревізія стану проточного теплообмінника.
При потребі виконується очищення, або заміна проточного теплообмінника. Щоб змонтувати систему, потрібно оновити ущільнювальні елементи, попередньо їх змастивши. У період монтажу обладнання необхідно правильно його розташувати.
 1. Завершальний етап ремонтних робіт настінного котла.
Ревізія функціональності обладнання контролювання перекидання тяги. Спочатку знімається труба димоходу зі стабілізатора тяги. Щоб завершити обслуговування настінного котла, необхідно з'ясувати, чи відбувається вмикання/вимикання пальника після заміни датчика. Якщо це не здійснюється, контролер вимагає заміни.

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки