- обладнання нескладне та комфортне в експлуатації;
- малогабаритні розміри;
- зносостійкість та стабільність системи;
- модельний ряд досить різноманітний, що дозволяє легко підібрати модель під дизайн приміщення (наприклад, кухні);
- простість та зручність монтажу.
Модернізація складання та підвищення сили гарантують навісним газовим котлам рішучу популярність у споживача.
Чому котел зламався?
Умілий ремонт опалювальних котлів характеризується рядом показників: в першу чергу, він проводиться в стислий термін , як і, під час його проведенні застосовується комплексний підхід – усуваються як наслідки несправності, а й причини, її викликали. Примітно, що заводський шлюб є однією з найменш відомих причин ремонту сучасних настінних котлів.
Найчастіше зустрічаються:
- Погані правила використання
У випадку, якщо в приміщенні підвищена вологість, конденсат швидко виведе електроніку з ладу. У запиленому приміщенні пальник та теплообмінник котла швидко забруднюються та зламаються.
- Низькоякісні план та встановлення
Правильно спроектована та встановлена опалювальна система прослужить Вам довгі роки. Хоча часто доводиться стикатися з тим, що проектувальник не взяв до уваги відмінних рис конкретного об'єкта – наприклад, часті стрибки напруги в мережі, які можуть спричинити серйозні несправності автоматики.
Або ж помилки можуть бути допущені монтажниками - не була організована потрібна вентиляція, неправильно зроблено заземлення або не витримані поради щодо мінімально дозволеним відстаням від стін та іншого обладнання до котла.
- Недбале ставлення власників
Найбільшу небезпеку в даному випадку представляє те, що при даній експлуатації накопичується ряд поломок, які поки що не виявляються себе, Але потенційно можуть призвести до пристойної аварії, і виявити їх можна тільки використовуючи спеціальне обладнання і систематичної профілактики.
Ремонт настінного котла: послідовність
-
Контроль вимірювачів.
Щоб зробити обслуговування зламаного настінного котла, виконується тестування регуляторів зручної температури та вихідних регуляторів.
- Ревізія стану проточного теплообмінника.
При потребі виконується очищення, або заміна проточного теплообмінника. Щоб змонтувати систему, потрібно оновити ущільнювальні елементи, попередньо їх змастивши. У період монтажу обладнання необхідно правильно його розташувати.
- Завершальний етап ремонтних робіт настінного котла.
Ревізія функціональності обладнання контролювання перекидання тяги. Спочатку знімається труба димоходу зі стабілізатора тяги. Щоб завершити обслуговування настінного котла, необхідно з'ясувати, чи відбувається вмикання/вимикання пальника після заміни датчика. Якщо це не здійснюється, контролер вимагає заміни.