Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Монтаж та встановлення димоходу


Димохід виступає головним елементом у такій простій і одночасно системі опалення будинку і призначений для виведення із внутрішніх його приміщень продуктів згоряння. Якщо в будинку встановлений камін або котел – у більшості випадків обов'язково потрібний монтаж димаря, але незалежно від матеріалу він повинен бути надійним і правильно спроектований, і встановлений.

Інакше при неправильному проектуванні та монтажі, як і безграмотній експлуатації – це може спровокувати задимлення будинку та летальний кінець або серйозне отруєння домочадців. Про це і розкажуть майстри служби з ремонту Fix-Man.

Пристрій системи димоходу

Багато хто не знає скажуть - вивести дим можна по будь-якій трубі, хоча з іншого боку - це не так. У димарі все одно буде накопичуватися сажа, вона може засмічити трубопровід і тому важливо вибрати трубу достатнього діаметра, висотою та гладкою внутрішньою поверхнею.

Сама по собі труба не завжди йде рівно по всій довжині - в сучасних будинках вона складається з модулів, які з'єднані колінами і розгалуженням. Для проведення монтажних робіт знадобиться професійне кріплення, а на виході труба прикриватиметься спеціальним захисним оголовком. З метою надання димарю чисто естетичної краси – його упаковують у спеціальні кожухи з різних матеріалів, які гармонійно поєднуються з покрівлею.

Димохід – який він має бути?


Перш за все, він повинен відповідати всім пожежним та будівельним нормам безпеки та обраній у кожному конкретному випадку обраному типу опалювальної системи. І якщо змінюється опалювальна система – рекомендовано змінити і димар.

У питанні того, якою висоти повинен монтуватися димар - сама труба повинна бути максимально високою і тим самим забезпечити належне виведення горючих газів. Якщо говорити про мінімальну висоту димоходу – мінімум 50 см, але така висота прийнятна тільки для плоского типу дахів, без виступів і уступів. Якщо на ній є уступи та виступи – розрахунок висоти димаря проводиться з урахуванням висоти виступаючої частини.

Монтаж дымохода в Киеве

Наприклад, якщо виступаючі елементи даху розташовані на відстані 1.5 – 3 метри від самого димаря, то він повинен бути не меншим за цей рівень. Якщо вони розташовані ближче – висота димаря може перевищувати їх не менше ніж на півметра. Якщо покрівля даху палива – димохід повинен підніматися щонайменше на 1-1.5 метра.

Діаметр труби в системі димоходу розраховується з урахуванням того, якою потужністю володіє опалювальна система в будинку. Так за допомогою опалювальної системи в 3.5 кВт – діаметр самої димохідної труби має бути мінімум 80 мм., якщо потужність склала 3.5 – 5.2 кВт – мінімум 95 мм., але за більшої в системі потужності – від 110 мм.

Труба для димоходу


На даний момент у будівельній сфері застосовують 3 види димоходів. Щодо цегляних димарів – їх вважають застарілими, вони програють сучасним у терміні служби, швидко засмічуються та страждають від скупчення конденсату. Саме цегляні прослужать вам 5-6 років, після кладку варто міняти, що дуже незручно.

Сталеві – їх зварюють з 1-сойних сталевих модулів, на ринку вважаються найдоступнішими та доступнішими за ціною, проте вони програють іншим щодо пожежної безпеки. Вся справа в тому, що вони надто прогріваються.

Якщо дерев'яний будинок – оптимально використовувати для монтажу димоходу сендвіч – панелі, які виготовлені з вкладених одна в одну сталевих труб, а сам просвіт між ними заповнюють за теплоізоляційними матеріалами. Саме завдяки цьому труба не нагрівача сильно.

установка дымохода в Киеве
Коаксіального типу димоходи також являють собою конструкцію, коли одна труба вкладається в іншу. , Але теплоізоляція в даному випадку не застосовна. Потік кисню через проміжок між трубами і підтримує рівень горіння у паливному казані. Такий тип димоходу виводять на вулицю через стіну, що суттєво спрощує процес монтажу та в рази здешевлює всі роботи. Найчастіше їх застосовують при газовому типі опалення.


Ми займаємося монтажем та встановленням димоходів у Києві та області. Консультація від спеціалістів безкоштовна. Телефонуйте!

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки