Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт котла Росс в місті Київ

Українська фірма з виробництва приладів опалення Росс, понад двадцять років виробляє якісні газові котли. Вона пройшла свій шлях від підвального приміщення до великого машинобудівного підприємства. Служба ремонту Fix-Man робить ремонт котлів Росс у Києві.

Принцип роботи компонентів котла

Карта запалювання (плата управління) є практично мозком котла, це той пристрій, який керує роботою всіх електричних компонентів, звідси відходять з'єднання, які йдуть до різних компонентів, таких як датчик температури, вентилятор, циркулятор, мікровимикачі, реле тиску.

Ремонт котла в киеве
  • Циркуляційний насос котла

Циркулятор - це компонент, який виконує функцію гарячої води у двох гідравлічних контурах. У процесі роботи нагрівання штовхає нагріту воду в первинний теплообмінник котла до водяних радіаторів (також званих радіаторами) для передачі тепла, що генерується. Гаряча вода, що циркулює всередині радіаторів, охолоджується, повертаючись до бойлера з боку зворотної труби. У другому випадку замість цього, коли він працює залежно від гарячої води для побутового споживання (взятого з будь-якого крана з гарячого боку), циркуляційний насос переміщає гарячу воду з головного теплообмінника (опалення) у невеликий контур усередині котла, який нагріває вторинний теплообмінник. який може бути пластинчастого або циліндричного типу, де також є вхід холодної води та вихід гарячої води.

  • Первинний теплообмінник
Первинний теплообмінник, також відомий як основний, 

є компонентом, що нагрівається безпосередньо полум'ям, присутнім в камері згоряння на відстані близько 10 см. У цьому компоненті вода стає гарячою і виштовхується циркулятором. Є переважно два типи:

  • Монотермічний теплообмінник. Розпізнається по атаках, так як у нього тільки 2, доставка та повернення, у цьому випадку є окремий санітарний теплообмінник;
  • Бітермічний теплообмінник складається з 4 з'єднань з двома окремими контурами, але вони контактують один з одним для передачі тепла.

Коли цей пристрій забито, температура при підвищенні змушує воду кипіти і видавати шум, схожий на скрип. У цьому випадку не рекомендується проводити хімічне миття (вона може сильно пошкодити пристрій і викликати небажані течі), часто потрібна повна заміна. Під час звичайного очищення / обслуговування котла важливо добре чистити пристрій м'якою щіткою і всмоктувати залишки сажі або твердого конденсату, які іноді утворюються. Цей тип котла не має теплообмінника.

Вторинний або санітарний пластинчастий теплообмінник

Пристрій являє собою спеціальні пластини, на які йде подача холодної води, випускний отвір для гарячої води, впускним отвором для нагрівання і підігріву на виході. Цей компонент іноді проколює всередині, викликаючи підвищення тиску в казані, навіть коли він не використовується. Щоб перевірити, чи є ця проблема, майстру необхідно розібрати пристрій, поставити санітарний контур під тиском і перевірити, чи гаряча вода не виходить із опалювальних патрубків.

Інша несправність, якій піддається вторинний теплообмінник, - це засмічення пластин через вапняк або домішки. У цьому випадку вода, що проходить через теплообмінник, не нагрівається, що призводить до зменшення кількості гарячої води, що виходить із кранів.

Санітарний бочковий теплообмінник

Гігієнічний теплообмінник іншого типу відноситься до бочкоподібного типу, і робота така ж, з тією перевагою, що водні канали більші і, отже, зменшується ймовірність забивання вапняком або піском.

Камера згоряння

Камера згоряння є відсіком, в якому відбувається іскра і займання газу, що надходить з пальника. Його стіни покриті керамічним волокном, тонким (крихким) матеріалом і часто називають теплоізоляційними панелями.

Керамічне волокно або теплоізоляційна панель

Ці термоізоляційні панелі з високою ізоляцією призначені для високих температур. Під час фази запалення камера згоряння приладів з герметичною камерою в першу чергу очищається вентилятором, щоб уникнути будь-яких вибухів або нещасних випадків, спричинених присутністю будь-яких залишкових газів (з цієї причини гаряча вода ніколи не виходить негайно лише через 10 секунд). Ці панелі, оскільки вони дуже тендітні, мають тенденцію ламатися під час встановлення, якщо з ними не поводитися обережно.

Розширювальний бак для опалення
Розширювальний бак нагрівача є попередньо зарядженим компонентом азоту (4/5 повітря, яким ми дихаємо) і служить для компенсації збільшення об'єму води, що виникає під час операції нагрівання. Щоб перевірити його роботу, злийте воду із системи опалення та перевірте тиск зарядки.
Ремонт котла в киеве

Не рекомендується перезаряджати його, тому що якщо він пробитий, він знову втратить тиск. Іноді він може бачити, що він втрачає тиск від вбудованого в посудину голчастого клапана. Коли посудина спорожняється, спрацьовує запобіжний клапан 3 бар, втрачаючи і зливаючи зайву воду.

Служба з ремонту Fix-Man робить ремонт котлів Росс у Києві. Ми усунемо будь-яку несправність. Дзвоніть!

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки