Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт газового котла Будерус в місті Київ

 

Котли Buderus на природному газі та пропані нагрівають воду і подають або гарячу воду, або пару для опалення. Гаряча вода може бути розподілена через радіатори або системи підігріву підлоги. Наші сертифіковані сантехніки та ліцензовані бригади служби з ремонту Fix-Man швидко прибувають, акуратні та чисті; всі вони мають ліцензію на газ та добре обізнані у високоефективних системах опалення котлів.

Проблема з котлом зазвичай виникає в середині зими, в найхолоднішу пору року. Принаймні так завжди здається. То що ви робите, якщо ваш котел перестає працювати належним чином? Деякі проблеми ви можете усунути самостійно, тоді як інші вимагатимуть уваги майстра з опалення Fix-Man.

Перші кроки


Якщо ваш котел перестає працювати, ось п'ять кроків усунення несправностей, які ви повинні зробити, перш ніж робити щось ще:


  • Перевірте, що аварійний вимикач не був вимкнений помилково. Вимикач виглядає як звичайний вимикач світла, але із червоною кришкою. У вас має бути два вимикачі - один встановлений на боці вашого котла, а інший - біля верхньої частини підвальних сходів або біля дверей вашої котельні.
  • Перевірте, чи не пошкоджено запобіжник або чи не спрацював автоматичний вимикач у головній електричній панелі.
  • Переконайтеся, що у вас не залишилося пропану або олії.
  • Переконайтеся, що термостат увімкнено та встановлено на «Нагрів». Переконайтеся, що налаштування температури не надто високе або низьке. Також перевірте батареї термостата та замініть їх за потреби.
  • Натисніть червону кнопку скидання, зазвичай розташовану на пальнику в передній частині котла. Якщо котел з будь-якої причини відключається, простий запуск може бути достатнім для відновлення роботи.
Ремонт котлов Buderus в Киеве

 Ось кілька інших спільних проблем з котлом:

 

1. Нема тепла від радіаторів

Несправний циркуляційний насос або зональний клапан можуть спричинити цю проблему. Повітря у трубах є ще однією поширеною причиною холодних радіаторів. Якщо на випромінюванні є пробки для видалення повітря, ви можете послабити їх, щоб випустити повітря. Якщо ні, то у всій зоні, де немає тепла, необхідно видалити повітря. Продування повітря з теплових трубок може бути складним завданням і часто вимагає виклику вашого майстра з Fix-Man за опаленням.

 

2. Сторонні шуми з котла

Шуми, такі як стук, стукіт або булькання, можуть бути ознакою наявності повітря у ваших теплових трубках. Повітря - найчастіша причина проблем котла. Звуки також можуть бути викликані "тріскачкою", яка являє собою накопичення мінеральних відкладень у теплообміннику. Витік води з труб зазвичай допоможе з шумами. Якщо ні, ваш опалювальний майстер може вирішити вашу проблему.

 

3. Витік у котлі

Виток у котлі Buderus може походити з труб, що ведуть до котла та з нього, з однієї з різьбових з'єднань у котел або з тріщини в котлі. Більшість витоків у котлі вимагають зупинки та частого випорожнення системи та мають бути відремонтовані спеціалістом з опалення.

Щорічне обслуговування вашого котла може допомогти уникнути багатьох проблем. Сажа може накопичуватись, а компоненти з часом можуть зношуватися, але щорічне очищення та регулювання можуть підтримувати роботу вашого пристрою на довгі роки. Завжди тримайте керівництво виробника під рукою, і якщо у вас його немає, зверніться до виробника.

 

Щорічний сервіс Buderus


Підготовка вашого котла до майбутньої зими - це те, що може заощадити вам значні гроші за збереження кращого рівня тепла. Фактично, без належного технічного обслуговування ви могли б витратити на рахунок за електроенергію на 10% більше, ніж потрібно. Мета полягає в тому, щоб оглянути всі компоненти системи котла, переконатися, що вони знаходяться в належному робочому стані і що все, що зазнало корозії або пошкодження, замінено.

Хоча ви можете виконати роботу самостійно, якщо у вас є необхідні знання з огляду на потенційний ризик, вам слід серйозно подумати про те, щоб професіонал служби з ремонту Fix-Man пройшов для вас повну перевірку технічного обслуговування.
Ремонт котла Buderus

Нижче наведено стандартні кроки, необхідні для забезпечення максимальної продуктивності вашого котла:

Засоби управління: оскільки ці засоби управління використовуються для контролю рівня води, вони мають бути у відмінному робочому стані. У цьому випадку буде перевірено як електричні, так і механічні операції. Робота з елементами управління виконується після їх повторної установки та монтажу, але до запуску котла Buderus.

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки