Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Монтаж електричного котла в місті Київ


Перевага електричних котлів полягає в тому, що їх установка особливо проста для наших спеціалістів. Служба з ремонту Fix-Man здійснює монтаж та встановлення електричних котлів у Києві. Багато людей роблять установку на етапі ремонту чи будівництва свого будинку. Це дозволяє проводити з комфортом будь-які будівельні роботи.

Кроки встановлення електричного котла


Для встановлення котла, що працює на електриці, в першу чергу варто визначитися з місцем розташування. Важливо вибрати місцезнаходження пристрою, щоб полегшити прямий доступ до нього та продовжити термін його служби (надайте перевагу чистим і сухим місцям). Загалом обладнання досить компактне, і установка проходить без серйозних проблем. Підключення проводять безпосередньо до гідравлічного та електричного монтажу корпусу, щоб потім використовувати та регулювати тепло по всьому будинку. Термостат може постачатися з пристроєм, щоб скористатися складною та простою у використанні системою керування. Останній крок - перевірка правильності роботи установки, запустивши котел.

Що потрібно знати перед встановленням електричних котлів

Обладнання цього типу може бути встановлене на стіні, тобто воно має бути встановлене безпосередньо на стіні. У цьому випадку будьте обережні, щоб встановити міцні кріплення, які можуть без проблем витримати вагу всього котла, і міцна стіна до якої кріпиться кріплення. Таким чином, щоб не спровокувати падіння пристрою перевірте надійність стін. Важливо перевірити герметичність труб, а також відсутність перешкод для кожного елемента для забезпечення загального функціонування цієї системи.

монтаж электрических котлов
Також переконайтеся, що кожен компонент належним чином ізольований для запобігання втратам тепла під час виробництва тепла. Нарешті, існують стандарти безпеки, встановлені державою, які повинні дотримуватися, тому будьте обережні, дотримуючись інструкцій, що додаються до вашого набору.

Перевага установки електричного опалення

Серед переваг цієї системи, зокрема, відсутність резервуара для зберігання (типу резервуара або іншого), що, таким чином, значно полегшує встановлення пристрою. Крім того, енергія, що використовується, не генерує викиди CO2 і тому менш ризикована, ніж для інших типів опалення. Нарешті термостати та інші інструменти регулювання дозволяють дуже точно контролювати витрати енергії і, таким чином, мінімізувати фінансові втрати, пов'язані з енергоспоживанням житла.

Демонтаж масляного котла та монтаж електричного

  • Видалення старого мазутного котла. Встановлення електричного котла слід за заміною старого масляного котла. В електричному котлі поживної води радіатори (або підлогове опалення) та виробництво гарячої води, тому можна попросити замінити колишню модель згоряння. Якщо система не є «змішаною» і, отже, не передбачає нагрівання гарячої води для побутового споживання, тоді потрібно додатково встановити електричний водонагрівач, як це має місце в специфікації установки котла.
монтаж электрических котлов киев
  • На цьому першому етапі фахівець Fix-Man видаляє старий масляний котел. Цю операцію необхідно виконувати обережно, щоб не зашкодити можливим з'єднанням, які можна використовувати. З іншого боку, професіонал дбає про видалення та транспортування старого котла до затвердженого центру утилізації. Зверніть увагу, що заміна масляного котла може також вимагати видалення резервуара зберігання, не зашифрованого в цій специфікації.

  • Встановлення електричної шафи. Потім майстер встановить вторинну електричну коробку, щоб захистити і забезпечити новий бойлер і електричний водонагрівач. Зверніть увагу, що раніше було підтверджено, що джерело живлення цієї шафи буде розраховане на живлення всього обладнання, підключеного до шафи (котел потужністю від 7,2 до 14,4 кВт та водонагрівач 2,2 кВт).

  • Встановлення електричного котла та водонагрівача. Електричний котел, встановлений професіоналом, не є «змішаним», майстер при початку кошторису установки електричного котла також переходить до встановлення настінного електричного водонагрівача (або резервуара для гарячої води). Це 200-літрове обладнання здатне задовольнити потреби в гарячій воді двох дорослих та двох дітей (приблизно 50 літрів на дорослу та 25 літрів на дитину).

  • Увімкнення котла в мережу та запуск. Перевірка правильної працездатності котла.


Служба з ремонту Fix-Man проводить установку та монтаж електричних котлів у Києві на найвищому рівні. Інвестування в обладнання цього типу не є витратним для покупки та встановлення.

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки