Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Обслуговування газових котлів


Періодична профілактика, одна з важливих умов правильної експлуатації опалювальної системи в цілому . Оскільки насамперед необхідно думати про безпеку життя користувачів. До того ж профілактика покращує роботу агрегату та оптимізує необхідні технологічні процеси. Фахівці рекомендують регулярно виконувати обслуговуваннягазового котла.


У професійному обслуговуванні важливою ланкою є кваліфікація майстра. Дотримання всіх технологічних параметрів у роботі із сучасними пристроями є запорукою гарантії надійності та безпеки. При необхідності технічного обслуговування котлів довіряйте тільки перевіреним спеціалістам.

Кому довірити обслуговування газових котлів у Києві

 

Для того щоб правильно вибрати майстрів технічного обслуговування газового обладнання необхідно ознайомитися з переліком послуг, що надаються. кваліфікаційними документами майстрів служби ремонту. Наші фахівці постійно підвищують рівень своєї майстерності, оскільки найменша зміна технологій несе додаткові опції в роботі приладів.

Тому від переатестації майстра безпосередньо залежить не тільки ефективна робота системи опалення, але життя і здоров'я людей. Наша служба має всі необхідні дозвільні документи на проведення монтажних, пусконалагоджувальних та профілактичних робіт
обслуживание газовых котлов

ТО газового котла

Робота газового обладнання в цілодобовому режимі, може призвести до підвищеного зносу окремих вузлів системи. Нестабільність подачі природного газу, зниження тиску в системі відбивається на стані пристрою. Проведення профілактичного технічного обслуговування дозволяє визначити наявність дефектів. Усунення несправності в технологічному ланцюжку агрегату попереджає можливість аварійного збою в роботі. Планові заходи, у тому числі чистку, повинні проводитися не менше одного разу на рік. Професіонали рекомендують профілактичне обслуговування газового агрегату перед його запуском на початку сезону опалення.


Етапи ТО включають комплекс заходів з діагностики та усунення несправностей. Діагностичний огляд приладів визначить скупчення пилу, утворення нагару на пальниках та інших вузлах. Також необхідно оглянути систему на герметичність та усунути можливі відхилення, що виникли в процесі експлуатації.

Майстра нашої служби перевірять усі технологічні етапи запуску та процеси, при необхідності знову перенастроюють автоматику. А також у обов'язковому порядку проведуть консультацію щодо правильної експлуатації обладнання. Неполадки в експлуатації іноді обумовлені наявністю заводського дефекту, встановленням обладнання з недотриманням необхідних параметрів або порушенням інструкції з експлуатації.


Профілактика котла

Для злагоджених дій газової системи необхідне проведення профілактики окремих вузлів агрегату і всього обладнання в цілому. Оскільки природний знос обладнання та його окремих деталей прискорюється при постійній роботі. Іноді проблеми можуть бути пов'язані із застосуванням водопровідної води в опалювальній системі, якщо вода підвищеної жорсткості.

Фахівці нашої служби, провівши діагностику, не тільки усунуть несправність, що виникла, а й скоригують параметри кожного технологічного вузла устаткування. Зважаючи на те, що підвищені навантаження агрегату не завжди збігаються з допустимими експлуатаційними навантаженнями.
обслуживание газового котла
У цьому випадку фахівці нашої служби оптимізують системи опалення за допустимими технологічними параметрами. Подібну роботу не можна виконати самостійно, враховуючи фактор складності та небезпеки. Тільки фахівці, які мають необхідну кваліфікацію, спеціальне обладнання та інструменти гарантують якість профілактичного обслуговування газового котла.


Як обслужити двоконтурний котел

Двоконтурний котел, має невелику потужність. Це конструкція, яка не вимагає окремого приміщення і не потребує додаткового обладнання. Різні моделі казанів значно відрізняються між собою. Але загалом у двоконтурних котлах водонагрівач та опалювальний котел працюють єдиним вузлом. Тому їхнє обслуговування набагато простіше.

Недоліком даного агрегату є зниження ефективності його експлуатації при значному споживанні гарячої води , оскільки теплоносій періодично перемикається і нагрівання води, і опалення. Двоконтурні котли бувають залежними від електроенергії та незалежними.
При несподіваному відключенні енергії, виникає необхідність відрегулювати всю систему вручну. В даному випадку наші спеціалісти мають допуск для здійснення робіт з газовим обладнанням, самостійне усунення неполадки є небезпечним і дуже складним.

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки