Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт газового котла Атон в місті Київ


Газове обладнання марки Атон – це українське напрацювання техніків, що зарекомендувало себе позитивно за багатьма технічними характеристиками, як і ціновою політикою. Але, як і будь-яка техніка, вона має властивість ламатися, але фахівці служби ремонту Fix-Man розкажуть, які часті поломки зустрічаються з даною технікою.

Чому гасне котел Атон?

Головне розібрати, з якою саме проблемою ви зіткнулися, це дозволить зрозуміти, як діятиме майстер і які можливі причини поломок можуть бути в майбутньому. Саме про це й поговоримо далі.

Тихне в котлі запальник

Маса факторів можуть спровокувати поломку запальника. Які саме причини можуть спровокувати це?

 • Перш за все, причина може критися в перепаді електрики в системі живлення і в такому разі оптимальним рішенням буде постановка стабілізатора.
 • Сам запальник у газовому обладнанні може виходити з ладу і тухнути через засмічення форсунок, а також повітропровідного фільтра. Просто прочистіть їх і все.
 • Само полум'я може гаснути і відриватися від грілки, видає при цьому нехарактерні шуми і шипіння. Швидше за все, у такому випадку має місце вихід з ладу датчика тяги, нерідко причина криється і в окисленні контактів, які варто очистити.
Ремонт газовых котлов Атон в Киеве

Чому тухне гніт у котлі – фахівці говорять про такі причини;

 • термопара або забруднилася або ж прогоріла - найкраще провести її повну заміну.
 • несправності йдуть саме в контактах автоматичного в системі блоку управління - майстер проведе всебічну діагностику та зачистку.

Всі ці ситуації можуть призвести до того, що в котлі сама автоматична система управління не отримує сигнали від термопари, а відповідно канали – не пропускатимуть газ.

Проблема криється у вітрі або димарі

Якщо гасне сам котел - ситуація завжди неприємна і насторожує, і, наприклад, при сильних морозах може стати причиною заморозки всі системи опалення, іншим серйозні наслідки. Але нерідко не так поломка може призводити до загасання котла, як вітер, що банально задув через трубопровід, димохід. Як наслідок, це призводить до загасання полум'я і сама автоматична система безпеки відключатиме роботу приладу.

Окрім цього, існують інші ситуації, при яких може відбуватися загасання запальника в котлах.

 • Відсутність достатнього рівня тяги або повна її відсутність у системі. В цьому випадку спрацьовування певного в системі датчика призводить до перегріву обладнання, і як наслідок, котел буде відключатися. Але після остигання система знову входить у роботу.
 • Окрім цього, мова може йти і про надмірну в системі обладнання тягу або спрацьовування зворотного її потоку, що також призводить до загасання гніт.
Тому так важливо при проектуванні місця монтажу обладнання враховувати, з якого боку задує в будинок вітер, наскільки велика його сила. І якщо будівництво будинку було відхилено від проекту – доведеться допрацьовувати такі недоліки системи.
Ремонт газовых котлов Атон Киев

Для запобігання загасанню котла через вітер, що задувається в димар, варто створити в системі велику тягу.

 • прочистити систему труб самого газовідведення від сажі та кіптяви, що засмічують також димар і кладку – навіть незначний засмічення та перекриття ходів може призвести до скупчення чадного газу та подальшого отруєння.
 • максимум збільшити приплив до обладнання повітря – у самому приміщенні, де стоїть котел отвір для постачання повітря розміщують на рівні підлоги, максимально близько до агрегату.

Чому варто працювати саме з нами?

Якщо говорити про те, з яких таких причин варто звертатися саме до нас – у свій актив ми можемо поставити такі аргументи.

 • Перш за все, це оптимальні на ремонт обладнання ціни, коли у вартість робіт входить виклик майстра додому, діагностику та сам ремонт. Єдине, деталі, що йдуть на заміну, ви оплачуєте самі.
 • Наші фахівці працюють без вихідних та свят, перерви – якщо ви зателефонували нам, то наші фахівці виїжджають до вас у максимально короткі терміни, без зволікання.
 • Проводимо ремонт котлів, як і будь-якого обладнання, незалежно від рівня складності та року випуску – це наша спеціалізація, що забезпечує ваш спокій та затишок у будинку.
 • На всю свою роботу та запчастини ми даємо гарантії – термін її залежить від складності проведеного ремонту, і в кожному випадку встановлюється індивідуально кожним майстром.

Також наші майстри проводять консультацію власника обладнання про правильне користування обладнанням, наскільки часто варто проводити діагностику та які профілактичні роботи допоможуть продовжити термін служби обладнання. А самостійний ремонт та спроба усунути проблему може призвести до більш дорогої поломки. Або ж повному виходу обладнання з роботи та необхідності купувати нове. Дзвоніть нам!

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки