Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт котла Демрад в місті Київ


Ви шукаєте професійний ремонт котлів у Києві? Ви прийшли у потрібне місце! Ми надаємо комплексне обслуговування - ми надсилаємо наші послуги приватним особам, а також малим, середнім та великим підприємствам. Ремонт проводиться у нас чи у клієнта - вдома, у квартирі чи на підприємстві.

Що відрізняє нас - це повнота та увага до деталей. Ми не усуваємо несправність тільки на мить - ми завжди намагаємося спочатку знайти причину проблеми, а потім усунути її, не допускаючи її повернення. Ми завжди консультуємо клієнта - ми пропонуємо рішення та ефективну, але при цьому найменш затратну операційну модель. Ми - служба з ремонту Fix-Man у Києві.

Ремонт котлів Демрад

Ми ремонтуємо газові котли в Києві та прилеглих містах - ми надаємо всі послуги від А до Я. Насамперед, ми замінюємо пошкоджені деталі, перевіряємо нанометр, материнську плату, ремонтуємо всю газову арматуру - після завершення всіх робіт ми перевіряємо їх, перевіряємо чи працює належним чином,

Ми заощаджуємо ваш час - ми надаємо наші послуги в найкоротші терміни. Якщо несправність невелика, ми можемо негайно допомогти. Ми завжди встановлюємо останній термін з клієнтом - ніяких термінів очікування або продовжених термінів. Чітка співпраця є нашим пріоритетом.

Поширені несправності котлів Demrad

Залежно від конструкції котла, список несправностей може бути різним. Наприклад, несправні обхідні газові котли включають діагностику не тільки системи опалення, а й системи гарячого водопостачання.

Список найпоширеніших помилок включає:

  • У котлів Демрад можуть бути несправності в програмі автоматизації через неправильне регулювання датчиків та виконавчих механізмів. У цьому випадку заводські налаштування можуть бути активовані під час транспортування;
  • Панелі управління є слабким місцем котлів Демрад. Самовідновлення небажане, оскільки деякі помилки можуть призвести до відмови інших вузлів. В результаті це збільшить вартість вирішення проблем;
  • Усунення несправностей котла зазвичай включає регулювання нормальної роботи форсунки. Причиною можуть бути, як і сам апарат, проблеми в системах подачі повітря та вентиляції. Вирішення проблем котла найкраще робити у співпраці з майстром служби з ремонту Fix-Man у Києві;
  • Несправності у двоконтурних котлах Демрад можуть бути результатом як системи опалення, так і системи гарячого водопостачання. Діагностика має проводитися комплексно.
Ремонт котлов Демрад

Підвісний котел

Коли підвісний котел не працює, ми повинні почати з перевірки джерела живлення. Причина може бути просто збій живлення або неправильне підключення кабелю котла до розетки. Якщо діод на регуляторі котла увімкнений, ми повинні натиснути кнопку розблокування несправності та переглянути код несправності на дисплеї нашої печі. Перед викликом майстра газових котлів перевірте, чи газовий кран відкритий. Буває й так, що котел не працює, бо в кімнаті просто надто спекотно. Ми також повинні зателефонувати майстру, якщо котел не нагріває гарячу воду - у цій ситуації, ймовірно, потрібно буде очистити теплообмінник димових газів. Також нам знадобиться майстер, якщо котел не нагріває приміщення.

Несправності у стоячих котлах

Якщо у нас є стоячий котел, який перестав працювати, ми також повинні почати з перевірки джерела живлення. Також варто з'ясувати, чи відкрито газовий кран. Наступним кроком є ​​перевірка масляної системи та можливості збору тепла. Якщо все гаразд і котел не працює, це може означати, що він вийшов з ладу. Тоді також потрібно зателефонувати майстру. Ми можемо уникнути проблем із котлом під час опалювального сезону, не забуваючи регулярно перевіряти та обслуговувати пристрій. Варто пам'ятати про це, щоб узимку не турбуватися, що ваше опалення перестане працювати.

Безпека

Після виявлення помилок необхідно розібратися в питанні їх усунення. Дрібний ремонт можна зробити самостійно, що скоротить час та заощадить гроші. Варто врахувати, що від ефективності газових котлів залежить не тільки комфорт у приміщенні, а й пожежна безпека, а також можливість отруєння чадним газом. Цю систему не варто заощаджувати. Тільки професіонали здатні забезпечити довготривалу та безпечну експлуатацію газового обладнання.

Ми ремонтуємо печі, котли та печі відомих брендів, які тільки виходять на ринок і хочуть завоювати довіру приватних та ділових клієнтів. Служба ремонту Fix-Man завжди рада вам допомогти.

Переваги Fix-Man

Наші переваги:

  • 20-річний досвід роботи в галузі.
  • Висока якість послуг.
  • Швидкі терміни доставки.
  • Турбота про задоволеність наших клієнтів.
  • Ми надаємо гарантію на ремонт та запчастини.
  • Ми прибуваємо додому до клієнта.

Так що, якщо є проблеми з котлом – звертайтеся!

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки