Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Чистка газового котла


Вчас експлуатації техніки деякі її деталі зношуються, а деякі засмічуються, що погіршує якість роботи і може призвести до серйозних поломок. Тому зношені деталі потрібно змінювати, а засмічення вичищати. І газові казани не стали винятком. Зі зростанням їх придбання збільшилась і кількість проблем, що виникають із ними. І якщо з ремонтом та заміною відпрацьованих деталей більшості людей зрозуміло, то щодо чищення виникають проблеми та непорозуміння різного характеру. У цій статті це й розберемо.

 

Навіщо чистити газовий котел?


Справа в тому, що очищення газового котла – це такий самий обов'язковий захід, як і ремонт зламаної деталі. Якщо цього не зробити, то будуть ускладнення, а потім взагалі техніка перестане працювати. А якщо врахувати специфіку газового обладнання, то варто приділяти особливу увагу стану та працездатності котла. Тому у разі, коли необхідне чищення, відразу звертайтеся майстра, який зробить все якісно та швидко. Своєчасне та якісне чищення не лише знизить ризик появи поломок, а й дуже значно підвищить якість роботи газового обладнання. Краще вчасно почистити всі засмічення, ніж потім раптово виявити, що якийсь бруд вивів з ладу агрегат і тепер його потрібно міняти.

Що потрібно чистити?


Питання хороше, але простіше запитати, що не потрібно чистити в газовому котлі. Адже практично кожна деталь стикається з тим чи іншим забруднювачем. Будь то це вапно у воді або залі та сажа, яка утворюється під час горіння. У котлах також розташовані від одного до трьох різних фільтрів та витяжок, які не дають шкідливим речовинам проникати у механізм та приміщення кімнати. Якщо не чистити місця з'єднання, вони перешкоджатимуть роботі та викликатимуть перевантаження та збій системи.

І виходячи з того, що цих місць дуже багато, то людина не знає просто не зможе зробити якісне чищення всього котла, щоб той працював після без збоїв та поломок. А також є деталі, дістатися яких можна тільки за допомогою спеціалізованого обладнання. Тому, коли настав час проводити чищення газового котла, звертайтеся до нас.

чистка котлов

Коли найкраще проводити чищення?


Якщо щось зламається, то це потрібно лагодити, а брукується газовий котел при кожному використанні, невже його потрібно кожен день чистити? Ну це точно не зашкодить техніці, а лише піде на користь. Проте проводити генеральне чищення можна лише двічі на рік (у вересні та у квітні), але це за умови, що котел використовується лише в зимовий період. Якщо обладнання експлуатується цілий рік, чистити котел потрібно вже чотири або три рази. Для отримання відповіді в індивідуальній ситуації краще зверніться до сервісу, де вже детальніше проконсультують, виходячи з ваших особистих умов.

 

Чи можна чистити самому?


На це питання дуже проста відповідь, але для початку потрібно прояснити те, що чищення газового котла далеко не закінчується на протирання пилу ганчіркою. Це ціла низка дій у кілька етапів, а також потрібно дотримуватись певної послідовності, щоб не порушувати цілісність і мінімізувати ймовірність можливих поломок, під час розбору та подальшого збору техніки. І тільки пройшовши певний курс навчання і отримавши на руки задокументований доказ кваліфікованості, людина може розпочати складні операції з газовим обладнанням, у тому числі й проводити чистку.

Якщо користувач хоче почистити котел виходячи з їхнього бажання заощадити, то економічніше і безпечніше звернеться до фахівця, який зробить відразу якісного і без потреби потім переробляти . А якщо ви хочете самі розібратися і навчитися робити такі операції з газовим обладнанням, то обов'язково потрібно пройти навчальний курс і проконсультуватися з досвідченим майстром. Остерігайтеся небезпечних експериментів зі своєю недешевою технікою.

чистка котлов киев

Чому газовий котел засмічується занадто часто?


Так може статися, що вашому обладнанню потрібно чистка частіше, ніж чотири рази на рік, і ви не можете зрозуміти чому. У такому разі може бути якась поломка, яку необхідно усунути. Можливо, фільтри більше не справляються з навантаженням і їх потрібно замінити, а може бути таке, що засоби, що використовуються для розпалювання (якщо це не п'єзоелемент), який у момент горіння утворює занадто велику кількість забруднювачів. Варіантів може бути кілька і різні, так що для більш точного вирішення цієї проблеми потрібно звертатися в сервіс, де зможуть виявити точну причину цієї проблеми.

 

З огляду на це можна зрозуміти, що очищення газового котла є важливою частиною обов'язкового обслуговування техніки, без якого не можна обійтися. Адже якщо ігнорувати і не проводити в певний час я відповідне очищення, це призведе до зниження якості і серйозних поломок. Також чищення газового обладнання повинен проводити дипломований спеціаліст, який має необхідні знання та досвід у роботі з такою технікою. В іншому випадку це не є безпечним для техніки та здоров'я людей.

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки