В даний час високих технологій і сучасних напрацювань з'являється щодня все більше і більше різних засобів автоматизації, за рахунок яких можна експлуатувати в будинку котельне обладнання з мінімальними витратами зусиль, уваги . Але при всій надійності вони можуть виходити з ладу. І як кажуть майстри служби з ремонту Fix-Man – не варто намагатися монтувати його самотужки. Довірте роботу майстру.
При всіх сучасних напрацюваннях більшість моделей працюють саме від електричного живлення і в разі його відключення – система опалення будинку відключається.
Сам регулятор тяги встановлюють в системі разом зі штуцером в котлі внутрішнього/зовнішнього різьблення і з метою ущільнення місця стику – майстри застосовують спеціальні герметики. І вже залежно від того, куди саме спрямований сам наконечник стрижня та встановлюється сам прилад.
Транспортувальна в котлі труба, яка виготовлена з пластику, просто забирається з самого обладнання і вже на її місце - майстер безпосередньо передньою стороною майстер ставить 6-гранний важіль.
Саме в цьому важелі обов'язково має бути отвір - коли майстер буде затягувати гвинт при фіксуванні стрижнем варто уважно стежити за тим, щоб плече останнього не стало близько до горизонтально встановленого 6- граннику. При цьому його протилежний кінець розташовується вище ланцюга самих котлових дверей.
Далі в сам отвір важеля регулятора ставиться великий гак, з'єднаний нерухомо з ланцюжком, а вільний кінець - з'єднують з кінцем ланцюжка, що залишився. Далі майстер перевіряє шляхом повороту кнопки наскільки вільно або туго йде ланцюжок та важіль. Якщо ж у котлі сам регулятор встановлюють у горизонтальному положенні – його обов'язково майстер вирівнює білою шапкою. А ось по червоній шапці регулятор встановлюють за всіх інших положень.
Головне пам'ятати – встановлюють сам прилад у котельному устаткуванні саме так, як прописав виробник в інструкції .
Після встановлення майстер проводить покрокове налаштування приладу – тут важливо виділити кілька основних пунктів.
- Дверцята котла відчиняються і поки не закриваються на ланцюжок – це необхідно для того, щоб пропустити в систему повітря.
- Майстер проводить легкими поворотами ослаблення гвинта – фіксатора на регулювальній рукояті.
- Далі рукоятка встановлюється на котлі на відповідний температурний режим, наприклад, 60 градусів.
- Після протягом 1-3 годин ведеться спостереження та контроль за роботою термометра на котлі, коли позначка температури досягне заданої позначки. І після цього приєднують ланцюгового типу привід до заслінки, не повністю закриваючи її - тут майстер залишає відкритим її на пару міліметрів, це вважається нормою.
Після цього майстер проводить затягування гвинта - фіксатора. І тут також важливо відзначити наступне – сам ланцюжок має вільний хід, проте він не повинен бути більше міліметра. Дала система перевіряється у всіх наявних робочих режимах, аж до встановлення температур на максимальному режимі.
Щодо наступної топки котла та запуску терморегулятора – варто особисто проводити в перші дні вимірювання рівня температури рукояттю, після порівняння з показниками встановленого термометра.І тут також варто враховувати - в котлах твердопаливного типу котлах існує таке явище як інерційність. Говорячи простіше, якщо прикрити дверцята самого зольника – температури в теплоносії зупинятимуться не так вже й одразу, оскільки паливо не гасне в одну хвилину. Дзвоніть нам!