Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт котла Сеньйор Дюваль в місті Київ

Saunier Duval - французька компанія, яка розробляє, виробляє та продає багатоенергетичні системи опалення. Компанія є частиною Vaillant Group, що вважається другим за величиною виробником опалення на європейському ринку. Вся техніка вимагає уваги та догляду. Ознайомтеся з нашою службою з ремонту Fix-Man для усунення несправностей та технічного обслуговування вашого котла Сеньйор Дюваль у Києві.

Інноваційні технології

Намагаючись запропонувати своїм клієнтам газові котли з використанням новітніх технологій, Saunier Duval пропонує останні інновації в області конденсації. Вони можуть піднятися до 109,2% з погляду доходності. Рухаючись у бік цієї інноваційної та економічно ефективної технології, можна отримати доступ до ширшого асортименту продуктів, починаючи від газоконденсатного котла, що дозволяє лише нагрівати радіатори, до котла, який може обладнати декілька ванних кімнат. Saunier Duval має великий каталог продукції, який може задовольнити усі типи запитів.

Ремонт котла в киеве

Настінні котли або конденсаційні котли, ці моделі доступні тільки у версії з опаленням, для гарячої води для побутового споживання або у вигляді резервуара для зберігання великих потреб ГВП. Продукція бренду завжди в стилі з простотою і обачністю. Дизайн лаконічний і незабутній, робота пристрою ефективна і безшумна: менше 38 дБ для моделі ThemaPlus Condens.

Принцип роботи котла

Настінний газовий котел складається з близько 170 компонентів, форма яких змінюється залежно від моделі. Принцип їх функціонування дуже схожий або майже ідентичний. Існує три типи настінних котлів:

  • Котли з примусовою тягою, також звані «турбо» (герметична камера), практично не виготовляються, зняті з виробництва;
  • Котли з природною тягою (з витяжкою);
  • Конденсаційні котли (водонепроникні та енергозберігаючі);
  • Котел з герметичною камерою має вентилятор (або електричний вентилятор), який випускає пари приблизно на 2,5 метра від витяжного терміналу, таким чином, уникаючи того, щоб люди навколо пристрої дихали переробленим повітрям;
  • Котел з природною тягою був побудований для відведення пари в колективний розгалужений димар, забираючи повітря для горіння з середовища, в якому він встановлений. Тому необхідно встановити вентиляційний отвір ззовні. Котли, збудовані до 1993 року, не мають датчика диму і тому дуже небезпечні.

Конденсаційний котел є інновацією в порівнянні з герметичним котлом. Незважаючи на те, що він того ж типу, він є енергозберігаючим, оскільки він конденсує водяну пару, присутній у парах, що видаляються, рециркулює тепло парів і, отже, підвищує ефективність. Тим не менш, для цього потрібні водостічні труби та поліетиленові димові труби, встановлені та ізольовані, відповідно до вимог техніки безпеки.

Течі в котлі

Щоб запобігти ризику витоків, необхідно щороку обслуговувати котел. Однак, незважаючи на всі ці запобіжні заходи, трапляється, що котел протікає з тієї чи іншої причини. Тому важливо мати правильні рефлекси, щоб виправити ситуацію, обмеживши збитки. Перший рефлекс у тому, щоб негайно відключити подачу води, це допоможе уникнути затоплення.

Протікання в котлі звичайно є результатом занадто великого тиску. Слід очищати радіатори і впливати на клапан тиску, щоб пристрій залишався сухим.

Встановлення котла

Важливо ретельно продумати, де встановити котел у квартирі, щоб оптимізувати простір, але особливо з міркувань безпеки. Є три типи котлів: настінні, підлогові та з присоскою. Тому слід вжити відповідних запобіжних заходів при встановленні у відповідно до типу пристрою:

  • Настінний котел має бути прикріплений до міцної стіни, щоб витримати вагу всього обладнання;
  • Підлоговий котел має бути розміщений на компактній поверхні, в ідеалі за межами вашої області дії, щоб запобігти його потраплянню;
  • Присоска котла мають бути закріплені на добре прилеглій поверхні.
Ремонт котла в киеве
Обов'язкове технічне обслуговування повинно проводитися щороку, щоб зберегти працездатність котла і запобігти появі накипу. та заходи безпеки. Ознайомтеся з нашою службою з ремонту Fix-Man для усунення несправностей та технічного обслуговування вашого котла Сеньйор Дюваль у Києві. Дзвоніть!

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки