Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт котла в місті Крюківщина

Практично всі види котлів є технікою, яка дозволить внести в будинок або квартиру максимум комфорту. Це тепло в будинку та підігріта до потрібної температури вода, але якщо вони виходять з ладу – довірити ремонт слід лише фахівцям. Це правило поширюється на всі моделі, вітчизняні та імпортні, бюджетні та дорогі.

Види ремонту котлів

Ремонт котлів у Крюківщині

Якщо говорити про проведення ремонту котлів майстрами – можна виділити кілька основних робіт:

  1. Відновлювальний ремонт котлів – ці види робіт майстра проводять без заміни на нові елементи всього обладнання, оскільки передбачає, наприклад, чищення електродів або промивання теплообмінника.
  2. Роботи з поточного обслуговування/ремонту обладнання – це безпосередньо відновлення всієї працездатності системи, підтримка на належному рівні експлуатаційних характеристик.
  3. Проведення капітального ремонту колу – це роботи з демонтажу, подальшої ревізії всього обладнання. Це дозволить виявити всі явні та приховані поломки, як і оцінити ступінь працездатності техніки. Також дані роботи передбачають можливість заміни несправних, зношених елементів.
  4. Проведення планового ремонту побутового типу котлів – ці роботи провадять у встановлені терміни, з певною періодичністю, заданою самим виробником. Самі роботи спрямовані на проведення діагностики та заміну зношених, поламаних вузлів, деталей системи, підвищення тим самим ресурсу працездатності системи. Це дозволить унеможливити раптові поломки котлів.
  5. Термінові ремонтні роботи котлів – вони проводяться за заявкою самого власника, незалежно від раніше проведених робіт. В принципі їх можна назвати найдорожчими видами ремонтних робіт, особливо якщо стоїть питання про заміну дорогого вузла.
Ремонт котлів у Крюківщині

При проведенні ремонту майстер проводить діагностику. Це дозволить правильно визначити поломку та її першопричину, а головне – правильно, у майбутньому провести усі необхідні ремонтні роботи. Якщо не провести діагностику – причина не буде встановлена ​​правильно, плюс до всього готель так і залишатиметься у неробочому стані, і відповідно клієнт задарма витратить власні сили та гроші.

Коли поломка визначена - майстер проводить усі необхідні ремонтні роботи, замінить деталі та налаштує правильно систему. Якщо поломки надто складні – ремонтні роботи майстер проведе в майстерні, оскільки вдома замовник не завжди має можливість усунути її.

Відносно вартості ремонту котлових систем - ціна безпосередньо визначена загальним станом котла, складністю поломки, виконаним ремонтом і головною кількістю замінених деталей. Також важливу роль відіграє терміновість виконуваних робіт. Головне за перших ознак поломки викликати майстра і не намагатися усунути поломку самотужки.

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки