Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт котла Протерм в місті Київ

Принцип роботи електричного котла полягає в циркуляції води в контакті з резистором у замкнутому контурі. Найчастіші проблеми опалювального пристрою здебільшого пов'язані з опором. Служба ремонту Fix-Man допоможе вам з вашим котлом Протерм у Києві.

Ознаки відмови котла

 • Коли відбувається витік газу, ви повинні відчувати неприємний запах у повітрі. Оскільки газ не має запаху, додається спеціальний продукт, який запобігає вам у разі витоку. Запах його схожий на тухле яйце. Газ дуже погано впливає на здоров'я та працездатність, тому слід швидко реагувати. Не забудьте спочатку відкрити вікна, вимкнути живлення та викликати професіонала з ремонту;
 • Неправильний звук із системи опалювального пристрою може вказувати на відсутність тиску в радіаторах або проблему з балоном. Майстер з цієї причини спочатку переконається, що тиск становить від 1 до 1,5 бар;
 • Неправильне та тьмяне полум'я та дивні звуки всередині пристрою, можуть означати несправність пальника та накопичення газу;
 • Температура піднімається занадто повільно, це також є ознакою несправності котла;
 • Зупиняється та перезапускається, можлива причина в несправних пиловловлювачів та іонізаційних датчиках.

Можливі причини відмови котла

Найчастіші проблеми головних складових котла

 • Пластинчастий теплообмінник (це компонент, який передає тепло від однієї рідини до іншої), який може постраждати від накопичення вапняного нальоту та викликати блокування теплообміну ;
 • Розширювальний бак (часто червоний балон, який поглинає та зупиняє коливання об'єму води, керує переповненням), який протікає або блокується в його трубопроводі, може викликати насичення води в котлі або сухому контурі обігріву (ознаки: калюжа, перепади тиску, перехід у частий безпечний режим);
 • Санітарний зонд (вимірює температуру води та передає її в котел), який, якщо він пошкоджений, більше не зв'язується та перешкоджає регулюванню температури води (знак: немає гарячої води)

Проблеми котла пов'язані з пошкодженням обладнання

 • Несправність термометра, що викликає перегрів (в принципі, у цьому випадку котел відображає повідомлення про помилку);
 • Повітрообмін, який призводить до поганого згоряння;
 • Погана якість води, яка може засмічити труби або викликати корозію;

 

Ремонт котла Протерм в Киеве
 • Труби з поганою ізоляцією, які викликають регулярні поломки (ізолюючі пінопластові канали запобігають виходу тепла і запобігають замерзанню труб через конденсацію).

Усунення несправностей

Ви можете ідентифікувати згадані вище збої, але не втручатися самостійно. Тільки професіонал, який має кваліфікацію та допуск до газового обладнання, може усунути несправності котлів. Крім того, у разі поломки, спричиненої електричною або електронною несправністю (підлягає заміні компонент, несправний термостат), у вас не буде знань чи навичок для ремонту вашого котла.

Алгоритм дій майстра

Перед початком діагностики пристрою майстер проведе низку обов'язкових перевірок:
 1. Перевірить рівень тиску.
 2. Перевірить з'єднання (вимикач та кабелі в поганому стані або погано підключені).
 3. Перевірить установки програмування за даними інструкції.
 4. Перевірить термостат (чи заблокований він або вказує конкретну несправність з номером).
 5. Перевірить чи не підвищена температура.
 6. Перевірить світлодіоди (якщо нормально горять світлодіоди, це, ймовірно, несправний кабель).
 7. Перевірить стан запобіжників.
 8. Перевірить газ або масло на вході (якщо він заблокований або несправний, котел не буде працювати) та кран (незвичайне положення).
Ремонт котла Протерм

Підтримуйте обладнання в актуальному стані, обслуговуйте його щорічно за допомогою спеціаліста. Перевіряйте рівень тиску в котлі, освітлення, шуми та витоку на регулярній основі. Це допомагає запобігти поломкам і проблемам котла та забезпечити теплу зиму.

Вік котла впливає на його ефективність. Багато казанів виходять з ладу просто тому, що вони старі, їх димарі занадто пошкоджені, а системи втратили свою потужність. Якщо газовому котлу більше 15 років, його працездатність менш ефективна і компенсує збільшенням споживання енергії. У цьому випадку слід замінити старий пристрій на новий.

Для усунення несправностей на газовому котлі потрібні спеціальні навички та суворе дотримання стандартів безпеки. Всі наші фахівці з опалення навчені тому, як безпечно виконувати цю операцію з найменшими незручностями для вас. Служба ремонту Fix-Man допоможе вам з вашим котлом Протерм в Києві. Якщо потрібна заміна газового котла, ми можемо порадити та встановити новий котел. Телефонуйте нам!

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки