Для виклику майстра:

Телефонуйте - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

1

Монтаж водяної теплої підлоги в місті Київ

 

Майстри Fix-Man виділяють кілька способів монтажу даного типу підлоги і саме про них і поговоримо далі. Які особливості має той чи інший тип укладання, які матеріали потрібні і так далі - все це дозволить забезпечити комфорт у житловому будинку або квартирі.

Технологія водяної теплої підлоги або як кладуть водяну теплу підлогу

 

Перший спосіб - це бетонний тип монтажу, який складається з таких етапів укладань.

  • На основу базову складову підлоги кладуть шар обраної теплоізоляції – головне вибирати той шар ізоляційного, який буде не менше 30 мл. із щільністю матеріалу 35 кг/м3. Це, наприклад, може бути пінолекс або полістирол.

  • До самої стінки по всьому її периметру площі клеять демпферного типу будівельну стрічку - вона компенсуватиме собою теплове розширення покладеної стяжки. Далі по верху теплоізоляції – кладуть товстий шар поліетиленової плівки.

  • Далі йде установка арматури і вже до неї і кріплять самі труби з пластиковими, гнучкими хомутами, а для більшої міцності - поверх для міцності кладуть спеціальну арматурну сітку.
монтаж водяных теплых полов
  • Самі труби монтують у форматі спіралі або змійки - її роблять з розрахунку на метр квадратної підлоги йде близько 5 метрів труб, при кроці укладання в 20 см.

  • Наступний етап робіт - це проведення обов'язкового для надійності та правильності роботи гідравлічного, на предмет працездатності випробування. Особливо, це важливо для тих, хто проводить монтаж і підключення самотужки - він дозволить виявити недоліки в міцності або герметичності. В даному випадку випробування проводять протягом як мінімум доби, виставивши тиск на рівні 3-4 бар.

  • Перевіривши саму систему, майстри приступають до фінішної заливки поверхні бетонного шару – товщина останнього повинна йти як мінімум на 5-15 см вище прокладеної системи труб.

 

Для того, щоб вирівняти поверхню - допоможуть маяки, по яких і розкладають стяжку. І вже після цього залишають все в такому вигляді на 27-30 днів для повного висихання, протягом якого не варто включати підігрів підлоги.

Після запуску системи нагрівання – температуру варто підвищувати поступово, з періодичністю раз на 2-3 дні. І вже в самому кінці – покривають підлогу фінішним покриттям, ламінатом або плиткою, лінолеумом.

 

Монтаж водяної теплої підлоги полістирольною системою


Другий метод укладання – це полістирольна система. Головною і не єдиною її перевагою даного типу укладання є необхідність класти бетонну стяжку.Це в рази полегшує викладку і ¦структуру теплої підлоги – використовують у даному варіанті схеми полістирольні плити, як ізоляційний матеріал.

 

У структурі полістирольних плит є пластини з алюмінію – за ними і розподіляється саме тепло. В останніх є будівельні пази – у них у процесі монтажу та кріплять труби, а вже по верху йде укладання гіпсо – волокнистого листа. Тут достатньо і одного шару, якщо йдеться про наступний настил паркету, але при застосуванні плитки або ламінату, то кладуть у два шари.

монтаж водяного теплого пола киев

Робота починається з підготовки базового покриття - його очищають від сміття і бруду, вирівнюють, якщо потрібно. Вже на рівну підлогу викладають шар полістирольних плит з урахуванням складеної схеми, далі проводять установку пластин і водяних труб. Головне, щоб пластини займали мінімум 80% площі підлоги, що обігрівається.

 

Вже по верху укладених труб викладають і гіпсо-волокнисті листи і проводять укладання фінішного, вибраного підлогового дерев'яного або синтетичного покриття. Укладання проводять під будь-яку основу, бетонну або дерев'яну, але в останньому випадку існує інша схема монтажу. Зокрема в будинку, зведеному з дерева, варто практикувати рейковий/модульний тип.


Далі розглянемо, як проводиться укладання модульної дерев'яної підлоги з підігрівом. На самому початку йде укладання майстрами теплоізоляційного матеріалу і вже по верху останнього проводять монтаж шару з готових модулів – найчастіше це готові ДСП, із заздалегідь вирізаними пазами в них під алюмінієві, нагрівальні пластини, канали для труб, що проводяться тепло.

 

Вже після цього варто проводити монтажні роботи з укладання алюмінієвих пластинок, далі йде защіпки в каналах петель труб. Завершують роботи - укладання настилу гіпсоволокнистих листів, що вирівнюють поверхню підлоги, і завершує роботу укладання фінішного покриття для підлоги.

Image

Монтаж водяної теплої підлоги рейкового типу

 

І на завершення розглянемо, як проходить укладання підлоги відповідно до рейкового типу дерев'яної системи. Дана система застосовна при монтажі теплої, водяної підлоги на 2-му та вище поверхах будівлі з дерева. Тут застосуємо більш тонкий шар ізоляції, що значно економить ціну укладання.

 

Так між балками вистеленого перекриття - лагами, проводять укладання теплоізоляційного матеріалу, найчастіше це полістирол або застосовна мінеральна, в один шар вата. Далі варто відзначити, що при монтажі дощок, товщина останніх повинна бути мінімум 28 мм - залишають паз із шириною близько 20 мм. Завершує роботу - укладання алюмінієвих пластин і вже в них труб. Після проведення монтаж чорнового типу покриття, і завершить - фінішний настил на підлогу. Вартість монтажу водяної теплої підлоги залежить від складності виконуваних робіт і в середньому становить 150 грн/м2 . Більш конкретну суму можна назвати тільки при огляді об'єкта, тільки так професійний фахівець зможе визначити точну суму згідно з складеним кошторисом.

Викликати фахівця

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику, район, в якому перебуваєте і час, на який під'їде майстер.

Виклик фахівця з Києва та Київської області

Фахівець фікс мен

 

Виїзд додому

 

Наш спеціаліст приїжджає в обумовлений час. По Києву та Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, Буча, Боярка.

 

Обслуговування

 

Спеціаліст приступає до узгодження всього переліку робіт з клієнтом. 

Майстер опалювального обладнання

© Fix-Man:  Ремонт, монтаж та обслуговування опалювальної техніки